Dnes ma potešilo...

  • Majú dlhé nohy, tak veľkosť môže byť celkom v pohode.

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • skor len pacient :mrgreen: neviem si predstavit ze by ma cosi bavilo a nemal by som z toho nic... :taistoi:

    Tak nevim Mišo jestli tomu jenom nerozumíš, nebo nechceš rozumět ... hele, Tebe třeba nebavěj sporty, které sám nehraješ, ale mohl bys alespoň na nižší úrovni, umění, které neprovozuješ, ale rozumíš mu a rád se na něj díváš, ale sám bys mohl něco vytvořit a z nějakých důvodů to neuděláš, hudba kterou posloucháš a umíš možná na něco i hrát, ale z nějakých důvodů nehraješ, nebo cokoliv jiného co se Ti může líbit, ale sám to neděláš i kdybys teoreticky mohl, tak z mnoha jiných důvodů nechceš. Tak to mám teď s kukačkama, baví, líbí, obdivuju, ale sám je nenosim. Třeba se to zas otočí. :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

    • Official Post

    noo neviem, vzdy sa snazim robit co sa mi paci, v sportoch napr. motorsport, snazim sa to v ramci casovych a financnych moznosti robit aj sam, tak isto aj futbal napr. a tak... hudba je ale trochu ina vec, rad ju pocuvam, no hrat a spievat nedokazem, takze to preto nerobim, kedze ak by som sa o to aj pokusil, nebola by to hudba, ale neprijemne zvuky... ak by som to teoreticky vedel, tak by som si urcite povedzme rad zahral na klaviri alebo zabrnkal na gitare... tak neviem no... nenapada ma nic co by sa mi pacilo a nechcel by som to sam realizovat... :) vlastne hej, pacia sa mi baby, ale obliekat sa/preoperovat sa ako ony neplanujem! :D

    inac tie kukacky, nenosis ich koli pohodliu? ze aj by sa ti pacilo to mat na ruke, ale jedine ak by ta nijako fyzicky neobtazovali? chapem spravne?

  • Přesně chápeš. Začaly mi prostě na ruce vadit. Taky je to tim, že hodně rostu, hodně a často se potim, teď mám 112 kg a chci tak 125 funkční hmoty, třeba bicáky za posledního půl roku jsou nafouklý o 6 cm, maj 49. Stejně tak nohy, ramena, předloktí i zápěstí roste jak houby po dešti a chudinky hodinky to odnesly společně s náramkem, řetízkem i prstenem. Ale jak píšu, stále se mi líbí bez rozdílu cen i váhových kategorií, obdivuju je i závidím nějaký super stroje :) i obyčejný třeba Seika.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Musíš se dostat na svuj naturální vrchol a pak tomu zatopit. A bílkoviny tak i tak. No a samozřejmě asi tak třikrát víc dřít než si zvyklej. Samo nic neroste.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Musíš se dostat na svuj naturální vrchol

    Nič také neexistuje. To sa len kedysi hovorilo ako zámienka na užívanie anabolík.

    Mňa potešilo, že ešte ani nezačalo skúškové a už mám od školy svätý pokoj. Taktiež mi poslali nový aparát na fotenie a točenie, takže už čosko začne 2. séria Spartans Watch Reviews.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

    • Official Post

    Včera som sa vrátil z výletu v Miláne. Bolo tam veľmi pekne, mesto má neskutočné čaro a samozrejme je tam veľa drahých butikov s hodinkami takže pridám neskôr aj fotky :D

  • Zlty listok. Ako trotl nan cakam od minuleho tyzdna.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133