Dnes ma potešilo...

  • Roman, v ČSSR prišlo k prevratu až po NDR, Polsku, Maďarsku, Bulharsku, v Juhoške to vrelo, a aj po ZSSR Predbehli nás všetci, až na Rumunsko a vieme, ako to tam skončilo. Za roky socializmu nik neponiesol zodpovednosť. Pravda. Iba sa spýtam, kto poniesol zodpovednosť za zlú demokraciu, teda mečiarizmus, divú privatizáciu, prepustenie ťažkých zločincov na slobodu, prepad poľnohospodárstva, zlé zdravotníctvo, úplne zle nastavené školstvo, ......? Ja nepotrebujem povedať "pánboh zaplať", aby som miloval Slovensko. Aj mne a hlavne mojej hlboko veriacej manželke sa ušlo v tom minulom dosť príkoria. Aj keď napriek tomu sme neutiekli, mohli sme byť desaťročia v Kanade, bolo zázemie, aj jazyk (F). Treba menej lamentovať a mať konečne aj tú, akože sa to volá, už dlhé roky je to skoro neznámy pojem, no Zodpovednosť.

  • Čumim jak jste to tu politicky rozjeli. Pojďte k nám, u nás je to všechno ok, až na jednoho zkurvence od vás, kterej tu posral a ukrad co mohl. Bohužel co posral už se nevrátí. Mně osobně ten váš krajan stál už 10.000 éček a furt to pokračuje a bude i když už je pryč. Ty vole, tohle je možný jenom v tak zkurvený zemi jako je ta naše.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Iba poznamenám, že moje extempore som napísal výlučne za seba a nebolo namierené proti žiadnemu váženému členovi tohto pekného fóra. Politika je svinská záležitosť. Svojho času tvrdo rozdelila aj našich príbuzných a dodnes sa často prejaví vzájomná nedôvera. Obráťme preto list.

    Dnes ma potešilo, že už , po týždni nepríjemných bolestí, som sa postavil na nohy. A hneď aj idem do kuchyne vziať do laby moju obľúbenú varešku. :)

  • Je to úplně jednoduchý. Kdo si myslí, že revoluce byla kvůli touze lidu po svobodě a ne kvůli soukromým zájmům, ať udělá kotrmelec, páč to je třídní šašek. Ale i tak jsem byl relativně spokojenej, než přivandrovalo to babišovic hovado. Teď se mi už ale otvírá kudla v kapse. A co mě dnes potěšilo? Byla půlnoc a já celkem v poho vstal, jak málo mi stačí na rozdíl od politiků k radosti.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Iba poznamenám, že moje extempore som napísal výlučne za seba a nebolo namierené proti žiadnemu váženému členovi tohto pekného fóra. Politika je svinská záležitosť. Svojho času tvrdo rozdelila aj našich príbuzných a dodnes sa často prejaví vzájomná nedôvera. Obráťme preto list.

    Dnes ma potešilo, že už , po týždni nepríjemných bolestí, som sa postavil na nohy. A hneď aj idem do kuchyne vziať do laby moju obľúbenú varešku. :)

    a coze si mal?

  • Z úplně jinýho soudku. Prej zápěstí nezvětším, tak už je v obvodě na 21 cm. Až zas začnu otejkat bude mít tak 23 a můžu si konečně koupit nějaký ty pěkný dísly s multiciferníkama. To je paráda. :frime1:

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Nebudu, odhaduju že nemaj datumku a hodinky bez datumky jsou jako voják bez nábojů. Ale i kdyby jo, hodinky už nepotřebuju, je to děsná ptákovina :) Potí se pod nima ruka, stále se pletou kam nemaj, musí se o ně člověk starat, hlídat futra...stále mě bavěj, ale nenosil jsem je 20 let tak jsem provedl návrat k tradici. Nemám ani jedny.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Tie Orlíky sú vcelku pekné, no pre mňa trocha malé. Je pekné, keď si manufaktúra cení svoje know-how, no myslím že v prípade Primov z NM n M sú ich ceny naozaj privysoké. Pri veľkosti púzdra tak 41-42 by som za ne dal tak od 800 do 1000 €.