• Keď sme už pri tých mobiloch - stalo sa to včera. V našom dome máme obchod s výpočtovou technikou. No a mali predvianočnú akciu, o.i. aj na mobily. Poobede som sa tam ometal, lebo technikova mamina nás zásobuje domácimi vajíčkami. A stalo sa toto:
    Vošiel tam náš istý spoluobčan, v sprievode celej, asi tak osem člennej rodiny a spustil: Dajce mi ten mobil, co v akcii. Technik vetil: No, takých máme asi sedem, ktorý?
    No, ten Chujaven, vraví ten človek, za obecného súhlasu.
    Aký? Pýta sa znova technik, treštiac očami.
    No, veď viete, Chujaven, máte to aj v letáku, opakuje dotyčný , už smelo.
    Vtedy technikovi zaplo a s pokojom Angličana povedal: Teda ten už nemáme, vypredal sa.
    Rodinka smutne odišla a my sme sa hihňali, ešte asi tak pol hodinu. Išlo, ako sa správne domnievate, o čínsku značku HUAWEI.

  • Mladej zas koupil nějakej takovej krám asi za 17 talířů. Nenaučim a nenaučim je, že jsou to vyhozený prachy, ještě předem naplánovaný jakym způsobem je z nás postupně vytahovat. Ale dobře nám tak, když jim to žerem.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ved to vyzerá ako NOS stav, jak nálezovy? Toto cushion púzdro sa mi veľmi páči. Ale toto nie je klasika, day-date nie je typické, takže veru fajn nález.

  • Áno, máš pravdu, som celkom rád, deň síce nepreklápal, ake už som to opravil a už to funguje, treba akurát vymeniť sklíčko. Prebrúsenie pomohlo iba trocha.

    Tempus Fugit

  • Všetkým skalným hodinkomanie prajem pokojné a radostné prežitie Vianoc a v Novom roku 2017 zdravie, šťastie,veľa dobrých nápadov a hodinky podľa Vašich snov.

  • Zistil som, že moje 3 videá o hodinkách, ktoré som spravil, keď som sa v lete nudil, majú cez 50 000 zhliadnutí, čo ma dosť prekvapilo, myslel som si, že si ich pozrie maximálne pár stovák ľudí, a keď zadáte na youtube do vyhľadávanía "Omega Seamaster", TAG Heuer" alebo "TAG Heuer Aqaracer" moje video je vždy prvé alebo druhé.

    Sni_mka_obrazovky_2016_12_30_o_10_23_07.jpg

    Čoskoro mi príde objektív vhodný na fotografovanie a točenie hodiniek, takže vzhľadom na toto zistenie asi ešte nejaké videá spravím, len mi akosi dochádzajú hodinky, ktoré by som točil :)

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Spartan Len tak zo zaujímavosti aký objektív ? :) Nejaká Sigma ?

  • Spartan Len tak zo zaujímavosti aký objektív ? :) Nejaká Sigma ?

    Nikon AF-S DX Micro Nikkor 40mm f/2.8 najviac mi vyhovuje ohnisková vzdialenosť aj minimálna ostriaca vzdialenosť + ostrosť obrazu je v rámci cenovej kategórie bezkonkurenčná.

    to uz si sprav aj profi ucet na youtube.

    Včera som skúšobne aktivoval spoplatneie videí, hlavne aby som zistil, koľko to reálne vynáša (zhruba 3€ za tisíc videní), takže musím prepočítať, či sa do toho oplatí investovať tak, aby som z toho mal vedlajšiu príjmovú aktivitu (keďže by som musel zháňať hodinky na točenie), alebo to budem robiť iba pre obohatenie komunity priaznivcov hodiniek.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Ako ste si niektorí všimli, stal som sa novým moderátorom. Zatiaľ sa len oboznamujem s mojimi kompetenciami a možnosťami takže prosím chvíľku strpenia. Pevne verím že sa nám podarí toto fórum trošku pozdvihnúť a naša komunita sa rozrastie o ďalších perspektívnych nových členov :)