Zenith El Primero Chronomaster 1969 Cohiba Edition

  • Zenith El Primero Chronomaster 1969 Cohiba Edition

    Nedávno predstavený model hodiniek Zenith El Primero Chronomaster 1969 Cohiba Edition v sebe spája dve legendy: 101 rokov histórie, tradície a umenia hodinárskej výroby s päťdesiatym výročím započatia výroby kultových cigár Cohiba. Hodinky vznikajú v limitovanej edícii päťdesiatich kusov s puzdrom z ružového zlata a päťsto kusov s puzdrom z ocele. Hodinky majú priemer 42 mm. Legendárny mechanický strojček El Primero s automatickým naťahovaním, chronografom a COSC certifikáciou má zásobu energie na 50 hodín.

    Ceny: 19,900 CHF (rose gold) – 9,300 CHF (steel)
    Zdroj: en.watches-news.com/zenith/zenith-el-primero-chronomaster-1969-cohiba-edition/

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

    • Official Post

    Teraz ked som si kupil prvu cigaru Cohiba, by sa mi tieto hodinky dokonale hodily :)


    Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

  • Teraz ked som si kupil prvu cigaru Cohiba, by sa mi tieto hodinky dokonale hodily :)


    Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

    To už je len taký detail k cigare. :mrgreen:

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Krabici jich tu mám, celou jsem ji prohledal a hodinky nikde :( . A to mě jeden kus vyšel na 25 éček a ani to nehulim, jedu v cígách.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

    • Official Post

    Tiez som nefajciar ale bolo to ken na skusku :) cital som clanok a prislo mi to menej nechutne nez klasicka cigareta


    Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

    • Official Post

    Ja vravím presný opak ako Honza :) za mňa jednoznačne palec hore :)

  • Ja vravím presný opak ako Honza :) za mňa jednoznačne palec hore :)

    ale jo, jako majitel tabákové plantáže je to dobrá připomínka toho na čem jsem zbohatnul :)
    Věřím, že budou v El Laguitu nadšeni, zejména ty kočky, co to válej na stehnech :)
    Pro mne ale raději tento model v NeCohiba provedení.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

    • Official Post

    moje prvé amatérske video som skúsil na týchto zenitoch, nieje to zďaleka ok hlavne keď mi youtube automaticky ,,vylepšil,, trasenie. točené mobilom. čo myslíte ?


    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    • Official Post

    Ja chválim a urcite si pozriem od teba viacero takychto videi :)


    Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk