Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • U nás jsou to taky pěkný sračky. Soused je šéfem řezníků v jednom velkym řetězci, má všelijaký slevy na všechno a hádejte, maso a masné výrobky jezdí kupovat úplně jinam. Copak je to tam asi za kvalitu v jednom z největších německých řetězců u nás. A nebo čeští šmejdi, kteří dovezou zdravotně závadnej šunt z Polska, tady ho nechaj zabalit s nálepkou Made in Czech. A td a td.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Tiež som prestal kupovať mäso od miestneho mäsiara, po tom, čo som ho stretol s plným vozíkom v METRe.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Tiež som prestal kupovať mäso od miestneho mäsiara, po tom, čo som ho stretol s plným vozíkom v METRe.

    To je ako u nás na trhu s ovocím a zeleninou. Stály predajcovia aj v sezóne väčšinu tovaru berú z veľkoskladu, ešteže sem chodia v sezóne predávať aj babičky zo svojej záhradky.

  • Čo sa tohto problému týka, u nás to vyzerá slušne. V susednej obci je bitúnok a aj spracovanie mäsa v jednej firme. Robia tam miestni a zatiaľ nie je problém s kvalitou. Majú naproti nášho domu malú predajňu a tam v pohode nakupujem. Dokonca vedia urobiť aj pár špecialít, ktoré inde nedostať. No a hydinu chovajú zasa v obci z druhej strany. A funguje to takto už dosť dlho. :]

  • To je jistě fajn, ale problém není lokální, ale komplexní. Krámek naproti v ulici je super, ale jinde to nestojí za nic. Samá chemie, urychlovací sůl, látky které absorbují v mase vodu ... ale to by nám spíš mohl říct nějaký odborník. Ve finále slevy, které vlastně ani slevou nejsou a jatka v obchodních řetězcích u pokladen.

    U nás měli v nejmenovaném velkém elektru třeba slevu na televizi 25% a stála 12.500. Pozorný zákazník si ovšem všimnul, že ještě před třemi dny na ní byla cenovka 12.000,- líbila se mu a tak čekal jestli nebude nějaká sleva. Takže se dočkal a rovnou na ně poslal inspekci. Klamání spotřebitele a td, jenže...V obřím komplexu prodávali zkažené maso, co ukazovali fakt hnus. No a komplex, kde jediná pokladna udělá za den stotisíce dostal...světe drž se...za tohle pochybení pokutu 200.000,-Kč. Já v jedné ze svých OSVČ profesích okradu zákazníka třeba o 5,-Kč a hrozí mi pokuta 500.000,- až 1,000.000,- Kč. Fakt divnej svět tadlecta demokracie.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Já vlastně vůbec nenapsal, co dnes zdvihlo tlak mně. Takže: "Dnes mi zdvihla tlak teplota 38,9, bolest v krku a hluchota. Jsem si myslel, že nám robotům může dojít tak maximálně baterie, nebo olej, ale jak je vidět ani svět mikroorganismů nám není cizí. Takže jsem na zítřek vše zrušil a budu se léčit. Ovšem pozítří už musím být zase v akci. Proto jsem léčebnou fázi rozdělil do dvou stupňů, nejprve nechám tělo a jeho imunitní systém ať se postará sám o sebe a zítra večer mu nějak uškodím preparáty z lékárny. A ať mi někdo radí, že to chce alespoň 3-4 dny. Podnikatelé a OSVČ si to nemůžou dovolit no a mnoho řadových zaměstnanců také ne, neboť za dveřmi čeká náhrada."

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Iste, watchi, je to komplexný problém. Kúsok ďalej predávajú mäso Poliaci a majú tam ceny o cca 15 -20% nižšie a návštevnosť o 60% vyššiu. S tým liečením máš smutnú pravdu, no môžeš na to zasa doplatiť neskôr a inak. Rozumovať tu nemienim, tak Ti iba zaprajem, nech Ťa po tie dva dni všetko zlé opustí rýchlosťou svetla.

  • @lordsoft tak to verím to naštve toto :D :D :D ale ja mám opačnú skúsenosť.. malé balíčky hoc boli veľkej hodnoty mi prešli ale väčšie poamaly za € mi vždy stopli :/

    "Čas je tá najdrahšia komodita."

  • Rozgon, zvykol som podávať 5 tiketov týždenne, každý tak 6-7 zápasov. Nehazardujem, iba za pol či jedno €. No z tých 5 tiketov mám toto, čo si ukázal pravidelne na štyroch, takže by som mal byť nasr...dený permanentne.....

  • IMG_7488.jpg

    neprispejes, ked mozes? ;)

    mna ale viac irituje to, ze v 3. tisicrocii sa v tejto dzamahiriji neda na colnici platit kartou, ale musim ist ako dochodca so sekom na postu, kde sa skasnu o dalsie peniaze. vivat informatizacia, vivat moderne technologie.

  • Romanko, ja osobne s Tebou plne súhlasím. Ak to však porovnáš so životom v takej Mauretánii, si na tom ešte stále relatívne lepšie.:]

  • Dodatok, banka na druhej strane mi strhla poplatok 30€...

    To som mohol poslať tie prachy poštou, určite tam nie je toľko zlodejov ako v bankách.