Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • S Tvojim názorom súhlasím. Pravidlá sú také roky a platia pre všetkých. A zas veru tak, taký počet príspevkov je fakt ako keby to pravidlo ani nebolo.

  • Ono je divne mat moznost pridat inzerat aj s nedostatocnym poctom prispevkov. Akonahle to nebude mozne, novacik nebude stracat cas pisanim inzeratu a admin jeho mazanim. Toto je tusim prve forum, kde je taketo pravidlo vynutene "ustne" a nie technicky :)

  • V prvom rade je to diskusné fórum a nie predajný portál. Kto chce len predávať môže ísť pokojne na Bazoš a tam sa realizovať. Z môjho pohľadu by som podmienky predaja dokonca aj sprísnil. Konieckoncov by to malo slúžiť aj ako určitá forma ochrany pre kupujúcich. Predsa len keď tu niekto strávi určitý čas a napíše zopár príspevkov tak fórum trocha pozdvihne a odprezentuje sám seba. Za vynaloženú námahu získa odmenu - možnosť predávať.

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • To, ze aj moje CHR. WARD C9 5 Day Small Second sa dostali do vypredaja. Tento vypredaj je fakt urceny na nas... klientov. Nechapem ako mozu takto degradovat hodnotu hodiniek, svojho inhouse kalibra a aj samotnu znacku.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Presne to som predpokladal:

    Taktiež neviem, kto teraz zaplatí plnú cenu za ich hodinky, keď pred týždňom boli niektoré aj za polovicu. Na WUS som čítal reakcie ľudí, ktorí si kúpili pod stromček Ch. Ward hodinky za plnú cenu a vzhľadom na zľavy sa oprávnene cítili... okradnutí.


    Celkovo ten výpredaj bola podľa mňa marketingová katastrofa z dohodobého hľadiska.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Tiež netuším, on o tom zrejme aj čosi vie, ale ten prejav je skutočne retardovaný, aby jeden dospleý chlap nevydržal minútu bez nadávky alebo aby niekoho urazil... ľudia majú dnes skutočne zvláštny vkus keď pozerajú také veci, bohužiaľ sa nedá ovplyvniť, čo ti youtube pridelí ako súvisiace kanály.

    btw myslím, že je z Austrálie.

    to je to tvoje?

    čo myslíš?

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Nieže by mi to úplne zdvihlo tlak, ale potrebujem B kameru a chcel by som: Dobrú kvalitu obrazu, 4K video, dobrý autofocus, výklopný displej a aby k tomu bola dobrá ponuka objektívov.

    Súčasná situácia na trhu:

    Nikon: nemá 4K a AF vo videu je totálne nepoužiteľný, ostatné je super

    Canon: nemá 4K, drahý, ostatné je super

    Sony: len čiastočne výklopný displej, malá ponuka veľmi drahých a nie moc kvalitných objektívov + veľmi drahý, prehrieva sa, zlé ovládanie, ale zato vynikajúci AF a kvalita obrazu

    Panasonic: príliš pomalý AF, v slabom svetle nevyniká, lepšie objektívy sú veľmi drahé, prijateľná cena a najlepšie ovládanie a obraz v dobrom svetle

    a pritom by hociktorý z nich vedel spraviť perfektný fotoaparát/kameru, ale nikto nechce, lebo tempo inovácií je pomalé a chcú si niečo nechať na ďalšie roky.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Týmto si pravdepodobne pribuchli dvere do EU. Erdogan otáča kurz svojej krajiny na východ. Taký "darček" ovšem EÚ rusákom iste rada poše. Kremeľský Diktátor môze Turkom posielať zastarané technológie tovar, nekvalitné potraviny alebo Turkov naučiť piť vodku vo veľkom. Problém je že Turecko je člen NATO.

  • Nechcem ti brať ilúzie, ale skús sa zamyslieť aké technológie a potraviny posiela západ k nám, ja v tom veľký rozdiel nevidím. Shit ako shit.

  • Ja si technológie zo západu veľmi pochvaľujem, potraviny tak isto.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches