Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • "misoo" wrote:

    a ten kratky tah teda nieco dokazuje/nedokazuje?

    jasné že nič, nepísal som o tom že by to niečo dokazovalo, len to bola jediná vec spoločná vec pri fotkách na ktorú si pamätám - myslím že som mu to aj párkrát písal. :-/

  • Kupec zabudol si ked som ti cca pred dvoma mesiacmi pisal na tie AP ci su z Tunisu a ti si ma presviedcal ze nie.
    Mohol si to ukoncit uz vtedy a nie si tu z nas robit blbcov nikto nehovori ze tu na fore su len odbornici na rozpoznavanie fikov a ked ti niekto gratuluje este si z toho robit prcu!
    Chodia sem ludia z vasnou pre hodinky niektori maju na to kupit si drahsie iny nie ale zato sa tu neodcudzuje.

  • Som úprimne sklamaný

    Pána kupca som považoval zo svojho osobného guru pri výbere hodiniek, mal som s ním hodinové debaty a to zrovna nie jednu
    Dnes som mu pisal SMS ešte pred jeho úžasným komentom a ani sa neunúval sa ozvať spat!
    Tie jeho B 01 som mal na ruke ale bola tma a niesom znalec gaga hodiniek ani fakeov
    Mal som na ruke aj Chopard ale viď vyššie

    K..a proste napísal úplny blábol a to s toho dovodu , že nie raz mi opisoval tie AP ako aj SDDS aké sú úžasne vypracované a ako ich musím vyskúšať
    SDDS kupil na Chronotek za 6800€ podla neho...

    Velebnosti to je HNUS!!!

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Jakub, hlavu hore - ideme dalej.. zivot je plny prekvapeni, ale deju sa aj horsie veci.. akurat skoncil film Smejdi na STV co som zachytil zaver filmu, odporucam ho vidiet..
    miesali sa vo mne pocity hnevu, vzitia sa co ak by som tam bol az do pocitu lutosti ked som tych dochodcov pocul rozpravat..

    treba spravit hrubu ciaru a vratit sa do reality - nikto nebol podvedeny materialne, utrpelo akurat ego mnoho clenov, ktori sa citia byt podvedeny..

    ja sam nie som odbornik na fejky a stale tvrdim, ze hodinky su o vnutornom pocite majitela.. ak sa s tym vedel Kupec stotoznit, ze ma na ruke fejky a s tym, ze si z nas robi p!cu, tak to nemame dalej preco riesit podla mna.. :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "cretino" wrote:

    Jakub, hlavu hore - ideme dalej.. zivot je plny prekvapeni, ale deju sa aj horsie veci.. akurat skoncil film Smejdi na STV co som zachytil zaver filmu, odporucam ho vidiet..
    miesali sa vo mne pocity hnevu, vzitia sa co ak by som tam bol az do pocitu lutosti ked som tych dochodcov pocul rozpravat..

    treba spravit hrubu ciaru a vratit sa do reality - nikto nebol podvedeny materialne, utrpelo akurat ego mnoho clenov, ktori sa citia byt podvedeny..

    ja sam nie som odbornik na fejky a stale tvrdim, ze hodinky su o vnutornom pocite majitela.. ak sa s tym vedel Kupec stotoznit, ze ma na ruke fejky a s tym, ze si z nas robi p!cu, tak to nemame dalej preco riesit podla mna.. :)

    Film bol strašne smutný a plný tých vyje...v co zarábajú na dôchodcoch

    A ku kupcovi - presne tak ked mal s toho radosť. Ale normálne som včera nemohol zaspat ako ma to rozhodilo

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • krasne ste napisali a so vsetkym suhlasim. kupcove vysvetlenie mi aj dava zmysel no kazdopadne jeho konanie bolo pod uroven tohoto (ako aj cz) fora. vobec sa nad tym uz nemam chut zamyslat. okolo sa deju ovela vaznejsie veci ...
    btw. zraz sa hodi vzdy :)

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Stepecken, ty si nemohol zaspat, lenze ja som kupoval v septembri od Kupca pilotky Steinhart. Predpokladam, ze boli povodne tvoje, podla inzeratu. Mali taky maly otlak na druhej hodine... :pasdrole:

  • kedysi, ešte za bývalého režimu, keď sme chodili do kina, tak pred začatím filmu premietaly krátke správy, ako sa žije súdruhom v moskve a tak podobne...
    až raz moj kamarát fero vykríkol: Táto informácia má pre mňa cenu zlata!

    a presne na túto vetu som si spomenul pri čítaní posledných troch strán dozadu ::d