Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • Mne to prišlo hned divné, a už som mu chcel veľa krát vy****vať, že hodinky tu mám asi najdrahšie ale poriadny mobil si nevie kúpiť ...... treba čeknúť IP lebo taký ako on tu má určite viacej nickov .... a vyjadrenie by som nečakal, niekedy reaguje blezkurýchle, ale je evidentné že sa už vyparil .....

  • jj, neni to standardna zalezitost s tymi stajnami... no prislo mi to, ze je proste mega fanusik do hodiniek bez ohladu na cenu, pohlavie... :) tiez mi to teraz uz viac zapada, zraz, fotky, a este pridam jednu vec : kedysi mi pisal ze velmi chce Omegy AT GMT a kusok na to kupil tie SDDS, tak mi to prislo trochu divne...

  • Fiha, sice neviem v detaile o co ide, ale asi by som mal rychlo zacat davat lepsie fotky sa mi zda... :o))))))

  • no a nebola to z jeho strany len taka recesia?
    nastastie nikto nekupoval od neho tie kopie, tak sa v podstate nic hrozne nestalo. ja som sa nad jeho fotkami nikdy nezamyslal. ale soknuty som :perv:

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Snad nam to pan Kupec vysvetli. Nechcem nikomu krivdit ani ho z nicoho predcasne obvinovat, predsa len su tu ini co ho poznaju osobne. Cloveku sa moze prihodit vselico. Aj ked nahle zmiznutie fotiek a odmlcanie sa je zvlastny signal...Ale ako pisem, stat sa moze vselico a jediny kto to dokaze zmysluplne vysvetlit je dotycna osoba.

  • "Alexion" wrote:

    no a nebola to z jeho strany len taka recesia?
    nastastie nikto nekupoval od neho tie kopie, tak sa v podstate nic hrozne nestalo. ja som sa nad jeho fotkami nikdy nezamyslal. ale soknuty som :perv:

    to napadlo i mne, že skusal ako dlho bude odbornikom trvať, kým na to prídu.

    No ale v tom prípade by som to okamžite napísal a vysvetlil a nie kompletne po sebe zahladil stopy.


    Sent using Tapatalk

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • myslím, že člen tohoto fóra, ktorý označil moje krásne A-čka :happy1: :mdr3: za šmejdy, ktoré by si nikdy nekúpil, sa určite k tomuto všetkému vyjadrí :modo:

    A stitch in time :D

  • Zdravím Vás členov hodinkového fóra Hodinkománia. Konečne sa Vám môžem vyjadriť, čo bolo mojim cieľom. Môj ciel bol hlavne ten, poukázať na to, že existujú fejky ktoré ťažko rozpoznáte. Dával som ich do vlákna „Čo máte práve na ruke“. Počas dvoch rokov čo som tu bol nikto sa nad tým nepozastavil. Niektorý z Vás dokonca pochvaľovali aký skvelí kúsok ti pribudol a podobne. Už som to chcel skôr ukončiť, ale kolega mi hovorí, nechaj ich, možno sa niekto nájde kto to rozpozná a tak sa aj včera stalo. Ja osobne zbieram hodinky, ale fejky vôbec nevlastním. Boli to hodinky zapožičané prevažne od ľudí, ktorý ich vlastnia a tak ma napadlo Vás vyskúšať. Trvalo Vám to dosť dlho. Tie fejky sú triada „A“, to značí že 99% napodobnenina so safírovým sklíčko a strojčeky sú swiss made. Cena týchto fejkov sa pohybuje rádovo okolo 500€. Nemal som úmysel ich na fóre predávať (nakoľko nie sú moje, iba zapožičané pre tento účel), aj keď niektorý mi písal do „SZ“ správy či neurobíme výmenu. Vždy som sa vyhovoril že hodinky ktoré mi ponúkajú, sú buď malé na moju ruku alebo sa mi model nepáči. Niektorý má oslovili či niečo z nich nepredám. Nechcem ich menovať a ani nahnevať. Nikoho som tým nechcel uraziť. Mailovú dokumentáciu s týmito členmi fóra mám odloženú. 4akal som hlavne na Vaše reakcie a dokonca som sa stavil že vytvoríte pre mňa vlákno, ktoré sa bude mnou zaoberať. Konečne som spoznal mentalitu niektorých z Vás, ako vedia zatratiť človeka kvôli blbosti, ale sú tu aj taký členovia, ktorý majú na to iný názor. Nechcem biť už ďalej členom Vášho fóra, lebo si myslím že to už pre mňa nie je. Ak som niekoho urazil, tak sa ospravedlňujem a prajem Vám veľkú ostražitosť pri nakupovaní. Prosím o zmazanie môjho členstva na Hodinkománii. Očakávam že určite budete nejako reagovať . Toto je môj posledný príspevok.

    Prajem Vám všetko dobré.

    S pozdravom „kupec“

  • Kupec na mňa pôsobil pri osobnom stretnutí veľmi seriózne a hodinky, ktoré som od neho kúpil, sú pravé (joke), takže som sa k tejto téme nevyjadroval, kým sa nevyjadrí hlavný hrdina... Teraz však celkom dobre nechápem zmysel jeho konania, ktoré nám všetkým objasnil. Pridávať fotky príšernej kvality fejkov zhodujúcich sa na 99% a zabávať sa na tom, že si to nikto nevšimne :nono:... Odhliadnuc od toho, že väčšina z nás tie fejky nerozozná ani keby ich držala v ruke (lebo sú relatívne kvalitne okopírované). Ja napríklad nemám ambíciu byť znalcom a odhaľovať kvalitné falzifikáty luxusných hodiniek (na to sú tu znalci u AD), ale ak by som ju mal, radšej by som stavil na osvetu a jej šírenie. Preto to celé nechápem a nechápem ani postup ako táto kauza postupovala až do vyvrcholenia. V každom prípade prajem Dušanovi veľa skvelých obchodov a dúfam, že v nás nenájde tých hlúpych, ktorí lacno predávajú a draho nakupujú ;-).

    Tempus Fugit

  • pri vsetkej ucte k panovi Kupcovi, jeho gramatika vo vysvetlujucom prispevku je na urovni kolegu Rozgona (no offence) co tiez o niecom svedci, a vysvetlujuca legenda je na urovni "povidali ze mu hrali".

    Kupec aj tebe vsetko dobre, v podstate mi ta je iba luto, nijako ta neodsudzujem ani nic take. Nech do tvojho zivota vstupi svetlo, aby si si nemusel "svietit" takymito pokrivenymi smutnymi pribehmi.

  • ono, ja uz dlhu dobu tvrdim vsade naokolo jedno.. da sa odist so ctou a zdvihnutou hlavou, alebo jednoducho bez nej ako ......................... (nech si kazdy sudruh doplni jemu vyhovuje slovicko) ;)

    ale tak, drz sa a nech sa dari :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Doteraz som sa k danej téme nevyjadroval ale musím súhlasiť s cretinom. Dá sa odísť so vztýčenou hlavou a dá sa odísť aj takto. Takéto kydy som už dávno nečítal. Večer túto rozprávku určite prerozprávam svojim deťom na dobrú noc, akurát sa bojím, že ma vysmejú.

  • tiež som si myslel že je to úplný výmysel, ale na chvíľu som za zamyslel nad jednou vecou, ktorú som si všimol na každej fotke a to bol šialene krátky ťah na jeho ruku, jasné že každý nosí hodinky inak, ale táto vec ma dosť zarazila. Neviem si predstaviť takto nosiť pohodlne hodinky - keď sa mi zarezávajú do ruky.
    Samozrejme jeho konanie neobhajujem, ale ani neodsudzujem.