Raymond Weil oslavuje 40 rokov hodinkami, ktoré musí mať každý správny fanúšik The Beatles

  • Raymond Weil tento rok oslavuje 40. výročie a pri tejto príležitosti si vybral skutočne netradičný spôsob oslavy. Na Baselworlde 2016 odhalil limitovanú edíciu hodiniek z kolekcie Maestro, ktoré však neoslavujú 40. výročie hodinárskej značky, ale naopak vzdávajú poctu najlegendárnejšej hudobnej kapele všetkých čias – The Beatles.
    Značka už dlhšiu dobu vydávala hodinky, ktoré nejakým spôsobom prezentujú jedinečné talenty zo sveta hudby – počnúc kolekciou Amadeus v roku 1983. Hodinky The Beatles však majú šancu stať sa srdcovou záležitosťou nielen hudobných fanúšikov, ale aj zberateľov hodiniek.
    Na ciferníku by ste hľadali akékoľvek čísla márne. Namiesto nich tu nájdeme vyrazené názvy albumov, ako napríklad Please Please Me, Yellow Submarine, Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band alebo Abbey Road. Spomínajúc Abbey Road, nedá mi nespomenúť zaujímavý príbeh súvisiaci s jeho obalom. Na slávnom obale sa totiž okrem Chrobákov nachádza ešte jeden muž, ktorý sa v tom momente prechádzal po danej ulici a videl "Ako nejakí štyria blázni neustále chodia po prechode tam a naspäť". Aby toho nebolo málo, tento človek nebol fanúšikom kapely.


    Viac info: Raymond Weil oslavuje 40 rokov hodinkami, ktoré musí mať každý správny fanúšik The Beatles

  • Myslím, že kreativita marketingových oddelení naozaj nepozná hranice... Niekedy sa čudujem, kam sa ešte dá zájsť a s čím ešte v prospech predaja môže niekto prísť... Za mňa osobne toto určie nie, aj napriek tomu, že The Beatles mám naozaj rád...

    Tempus Fugit

  • .....aby som sa kazdy den niekolko krát pozeral na albumy skupiny Beatles povazuem za extrém... aj ked viem, ze RW ma velmi blízko k hudbe a kultúre, nakolko ju sama nemalou financnou ciastkou pravidelne podporuje, ale toto nie...

  • Nemam moc rád taketo poklony priamo na ciferníku ale toto je veľmi príjemné spracovanie. Podľa mňa krasny kúsok, to pôjde pre fanúšikov ako teplé rožky ;)

  • dámy a páni, vôbec to nieje také zlé. aj keď niesom fanúšikom Beatles, sa mi to páči. je to 3.000 ks limitka a cena 1.490 € je myslím super. ciferník nieje moc rušivý. a pokiaľ by som bol tým fanúšikom tak nieje o čom :)


    c4aff2205a8f530a3cde3916f8625b58.jpge30bd2b58bff2900ad11ac8243ee970e.jpg41e7c2e78001d1d6a8de6b467ceded9d.jpg4d7f22d4acc9f9e27ae6e3c3e008a8ef.jpgad76aedf21bcd78473e1e4366438e1df.jpg46e35da10b849793fbc8f97f956280bf.jpg