BREITLING BASELWORLD 2016

  • @bejduko ale aj ty más v obchode nejaké Béčka nie ? Ja si myslím že tie čierne menej kričia do očí ako klasické biele a pôsobí to potom menej kolotočársky :D

  • Za mňa sú tie čierne diamanty vrchol nevkusu a hlavne príplatok za ne je až smiešny, toľko za tie hodinky súdny človek dať nemôže, hlavne keď vezmeme do úvahy, že čierne diamanty sú buď odpad z bielych diamantov, tepelne sfarbené diamanty horšej kvality, ktoré nemali dostatočnú čírosť alebo sú to nepodarky pri telepnom spracovaní diamantov iných farieb. Skutočne je to dobré akurát tak pre reperov.

    Páčia sa mi ale tie čierne Colt a aj nové 41mm Colt, ktoré majú pre mňa perfektné rozmery.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Když tak na to všechno koukám, za ty prachy co to stojí, žádnej zázrak. Colty v chronu se mi líběj a mít day date, jsou pro mne jako dělaný. Obecně myslim, že tool béčkám ta černá opravdu sluší, drahý šutry na ní nemaj co dělat. Paráda fotoreport :super:

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1