• RISTOLA Plongeur UTC první představení

    Ristola, hodinářská značka sídlící v La Chaux-de-Fonds představuje svůj nový model Plonger UTC. Značku neznám a hodinky mě docela zaujaly, nejsou zšenštělý ale ani maskulaturní. Úzká luneta z nich dělá celkem dobrý univerzály na všechny aktivity, časová zóna společníka při cestování nebo kontaktu s obchodními partnery. Průměr pouzdra je 43 mm a obrázky napovídají, že jeho tvary jsou celkem zajímavé. Vodotěsnost 300 m, stroj ETA 2893-2 UTC s certifikací COSC, divers luneta na 120 kliků a ostatní vlastnosti splňují ISO 6425, automat. helium ventil, safír s vnitřním AR. Mně se celkem líběj ... protože neznám jejich cenu :D





    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Velmi pekne, skoro idealne rozmer. Kratke nozicky, tah vyzera kvalitne, farben zladene paradne. Taketo nieco je pre mna blizke, pacia sa mi velmi. Top su rucicky, krasne.
    Na prvy pohlad, bez citania a detailneho skumania mi to evokuje Bremont...kto skor? Vajce ci sliepka? :mrgreen:
    Bral by som ich hned, som zvedavy na realne fotky. A cenu :)

  • Aj mne sa pacia. Akurat sa bojim o kvalitu, bo dat do umelo vyrobenej grafiky krivo datumku je bud vtip alebo total lajdactvo... :D

    Jsem slepej, tak Ti věřim, oči se mi teprve nedávno díky věku uzdravily z astigmatismu, tak jsem datumku zvětšil

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Krásne hodinky ... keby trošku schudli na rozmeroch :mrgreen:

  • Jsem slepej, tak Ti věřim, oči se mi teprve nedávno díky věku uzdravily z astigmatismu, tak jsem datumku zvětšil

    sorry, že som OT, zaujal ma tvoj astigmatizmus. Mám ho tiež, a zatiaľ žiadne zlepšenie. V akom veku ho môžem očakávať? :mrgreen:

    A stitch in time :D