LÜM-TEC M66 Cobalt - putovné hodinky

  • Mne je to jedno vôbec nemusím byť prvý :) Palo keď si zo ZV .. ja ti dávam prednosť :)
    Určite sa spraví poradovník :)

  • PaloZV - ZV
    kotuc20 - ZV
    TheBP - KE
    posol33 - BN
    Adam - PD
    mapo - ZA
    bejduko - BA
    Alexion - BA

    ...zabudol som na niekoho?...kotuc20 posli mi tel.c. kvoli koordinacii vo ZV...Peto(esqueleto) asi sme ready...kedy to chces spustit? :D

    Davosa L.E. RAF 1945-2015, Steinhart Nav.B-Uhr II 44mm, Steinhart Ocean One Blue Premium, Casio Oceanus OC-500D-2A, Casio G-shock GW9200-1, Vostok Europe AN-225 Mriyja, Vostok Europe GAZ-14 Limousine, Vostok Europe GAZ-14 Dualtime, Tissot T-touch II Titanium, ZENO Pilot Basic 1946, Vostok Europe TU-144 dualtime, Vostok 2609, Vostok 17 Jewel 2409 Brown Dial Two Tone Case, Parnis St2505 Power Reserve ...

  • Ak je to ešte možné, tak by som sa rád pripojil. Potom by to bolo:

    PaloZV - ZV
    kotuc20 - ZV
    TheBP - KE
    posol33 - BN
    Adam - PD
    mapo - ZA
    bejduko - BA
    Alexion - BA
    Mysiak - BA
    Matej - BA...

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • No chalani, ja to navrhujem takto, aby prvý ušetril na poštovnom, @kotuc20 má u mňa jedne hodinky na servis, keď ich budem mať hotové, tak by si môže rovno vyzdvihnúť aj LÜM-TEC a potom už podľa vašej dohody, predbežne podľa poradia:

    PaloZV - ZV
    TheBP - KE
    posol33 - BN
    Adam - PD
    mapo - ZA
    bejduko - BA
    Alexion - BA
    Mysiak - BA
    Matej - BA...

  • ...Peto, bud ich das jemu a on potom mne alebo opacne, rozhodnutie necham na tebe...ja som ready...

    Davosa L.E. RAF 1945-2015, Steinhart Nav.B-Uhr II 44mm, Steinhart Ocean One Blue Premium, Casio Oceanus OC-500D-2A, Casio G-shock GW9200-1, Vostok Europe AN-225 Mriyja, Vostok Europe GAZ-14 Limousine, Vostok Europe GAZ-14 Dualtime, Tissot T-touch II Titanium, ZENO Pilot Basic 1946, Vostok Europe TU-144 dualtime, Vostok 2609, Vostok 17 Jewel 2409 Brown Dial Two Tone Case, Parnis St2505 Power Reserve ...

  • @mapo Bohužiaľ nie som v BB a nemám ani čas prísť. No ak by to zostalo v tom poradí ako je prídem potom do ZA :)

  • OK, pohoda. Tak potom sa v ZA alebo niekde vychytame.

    AK sa nikto teda neozve, tak ja po ne kludne zajtra skocim, narychlo - na otocku. Do ZV to nie je taky problem zas ked uz budem v BB.

  • No mne je to v zásade jedno ale fakt si pôjdem k Peťovi po štajny tak si môžem zobrať aj LT. Lebo už to potom veľmi rozhádžeme. Jednoducho v tom vznikne bordel.