200m Scuba DIVERS SUBMARINE

  • ja viem cele je to ZLE !!
    ... asi si dam Banana na pol roka od vas :drapeaublanc:

    Ale pokoj, aj majster tesár sa utne.:) Nikoho si neokradol, nikomu si neublížil a psychická ujma je zanedbateľná (u mňa žiadna).:)

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Pepescome, já teda rozhodně, mám tu bednu takovejch krámů, že by vám šly oči kolem. A Rozgon, neber to vôbec osobne, naopak, každé vlákno o hodinkách je dobré a hodinky to sú, len tie tvoje popisy akosi viaznu.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Každý sme dajaký a každý sme iný, a v tom je tá krása. Či watchesfan, snažiaci sa písať po slovensky, či rozgon, so svojskou rétorikou. Predstavte si tú nudu, keby boli všetky príspevky top a všetci by sme boli profi. Všetci sa z príspevkov už ako tak poznáme a krásne je, keď napriek tomu niekto prekvapí. Každý člen tohoto fóra je prínosom a nie všetci môžu byť na jednej úrovni. Vážim si, že toto fórum je slušné, bez osobných útokov a chodím sem rád a aj budem. Všetkým ďakujem


    Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

    A stitch in time :D

  • Áno, moc trefné Pepescom :) ... snažím se, snažím, ale potřeboval bych lekce gramatiky, vždy jsem si myslel, že ta vaše je lehčí než naše, pravdou ale je, že bez studia se nedá zvládnout. Největší problém mám s háčky a i-y. Plete se mi tam čeština. Ale mě to baví no :) Když třeba něco píši česky z angličtiny, jsem z toho kolikrát tak zblblej, že nemůžu ani určit správný tvar slova :) Teď mám ale největší boj s časem, to znáte všichni :( Zas bude líp.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Netráp sa a píš, ako vieš. Nikomu to navadí. Je tu viac príspevkov od rodených, ktoré sú možno ešte horšie


    Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

    A stitch in time :D