Franc Vila Evos 18 Cobra Suspended Skeleton


  • Cesty osudu jsou nevyzpytatelné. A tak se také stalo, že Franc Vila, vystudovaný biochemik, filozof a absolvent umělecké školy, vytváří hodinky. Tedy hodinky... Spíš to jsou tikající maskulinní skulptury s nepřehlédnutelnou DNA atypických pouzder ,,Esprit Unique´´. Pouzdra vycházejí z elipsovitého tvaru, který ve středu plochy využívá rámovaní safírového sklíčka ve smyslu ,,osmičky´´. Novinka edice Evos 18 Cobra Suspended Skeleton, která byla s karbonovými detaily uvedena loni, přináší do kolekce svěžího, barevného ducha. Modrá a červená, ale také žlutá i zelená plocha vznikly z vrstvy barevného texalia, jež svou strukturou odpovída karbonovým pletencum. Ručně finišovaný 4 Hz kalibr FV18E, který pro rodáka ze španělské Valencie vyvinula manufaktura Dubois Dépraz, je nejenom skeletován, ale také impozantně uchycen v pouzdře na jakýchsi silentblocích, které jej chrání před nárazy. Na jedno plné natažení vydrží v chodu 46 hodin. Při pohledu na mustky strojku a bubínek pérovníku jako by se odkrývala pavučina, nezdá se vám ?


    Ref.: 18E.TiSS.004
    Kaliber: FV18E (4 Hz/28.800 Vph), 21 jewels, manuálny náťah
    Rezerva chodu: 46 hodín
    Púzdro: oceľ, titán, texálium
    Priemer: 55 x 42 mm
    Výška: 15,9 mm
    Vodotesnosť: 100 m
    Remienok: kaučuk
    Limitovaná edícia: 88 kusov
    Cena: 33.000 €




    Zdroj: watch it, internet.

  • Dobrej matroš, průřezu cifrem typu skull příliš neholduju, tady bych výjimku udělal.
    Je mi záhadou, proč píšeš česky 8| , když já se tu mnohdy (a vím, že zcela zbytečně, za což díky) mořím s překladem do SJ? :malin1:

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Aj keď ma tento výrobca moc nepriťahuje, musím uznať, že v červenej a modrej je to vydarená kombinácia. Ten remeň mi tam však vôbec nepasuje. Práca strojčeka je však impozantná. Zozadu veľmi pekný pohľad... aj na sponu.

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • Mně se ten řemen naopak náramně líbí, ale je to bohužel teoretická debata, ta cena je CENA, škoda, moc se mi celkově líběj.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1