Ondrej papi Berkus – Bronze Submarine – recenze

  • Ano. Ano, ano a ano. Ano, tyto hodinky připomínají hodinky řady “Radiomir” značky Officine Panerai. Ano, ten tvar pouzdra je nezaměnitelný. Ano, i design číselníku a ruček je typický. Tohle jsme si tedy vyjasnili a pojďme se podívat na hodinky, které jsem si pro sebe pracovně pojmenoval “Bronzová ponorka” z dílny Ondy papi Berkuse. Ne, Ondra se definitivně nezbláznil – tedy ne víc, než jak ho znám už pár let – jen si potřeboval vyzkoušet výrobu funkční šroubovací korunky a současně potřeboval nějaké hodinky “na otloukání do dílny”. Tak si
    prostě vyrobil hodinky ze zbytků, něco jako sekerová polévka.

    A jak jsem se k nim dostal já? Drzostí, jak jinak. Když jsme se s Ondrou nedávno potkali někde u večeře, nevěřil jsem vlastním očím – hodinky s pouzdrem z bronzu, v jednoduchém čitelném provedení, s ručním nátahem kalibru… po takových hodinkách jsem už dlouho toužil. Drze jsem tedy požádal, abych si je mohl pořádně prohlédnout a Ondra je Ondra,
    hodinky mi podal a dodal, ať je prostě nosím, dokud mne nepřestanou bavit. Snažil jsem se mu vysvětlit, že to může klidně trvat pár let, a že není správné, aby… no, příliš důkladně jsem tu nabídku neodmítal. A hodinky tak skončily ten večer na mém zápěstí.

    http://info.photowatches.eu/2015/06/ondrej…marine-recenze/

    http://photowatches.eu/thumbnails.php?album=1016

  • Sakra Kibi, nechceš se s takovou známostí podělit? :) Vypadají jako...ano...ano...ano, ale zároveň tak nějak jinak, tak nějak jako autentické dobové vykopávky a tím pádem působí i daleko více svébytně, než jen jako ...ano...ano. A tomuhle dobovému kouzlu napomáhá i styl tvých fotek, takže tajní špehové od VDB sledující toto fórum jen mlsně polykají sliny.

    nějakej fofrklej na závěr panáček ::d

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • papi je... papi... :D
    znamost? zadny problem, na FB se vyskytuje, dela i noze, plnici pera... a nechci byt za slepici prdel, ale ma opravdu VELMI zajimave hodinkove plany. uz jsem videl mj. jeho vlastni ukazatel rezervy natahu, retrogradni rucky...
    zase jiny kamos chtel cosi "jine" a nakonec se spolu domluvili na hodinkach "Biohazard", snad i cena byla spis prijatelna, domluvte se :)

  • Ano. Ano, ano a ano. Ano, tyto hodinky připomínají


    http://info.photowatches.eu/2015/06/ondrej…marine-recenze/

    Piękny zegarek.
    Czy to jest koperta (case) z brązu czy stal nierdzewna kolorowana. ?
    Fantastyczna tarcza.
    Dziękuję za pokazanie.

    ps. w jaki sposób podziękować, dać (+) za post :)

    translate google :

    Krásné hodinky.
    Je to případ (případ) z bronzu nebo nerezové oceli barevné. ?
    Fantastický štít.
    Děkuji za zobrazení.

    ps. jak vám poděkovat, čímž byl získán (+) pro příspěvek :)

    Leszek Kralka :amen:

    Moja strona na : facebook

  • hi! :)
    It is bronze, back stainless steel, screws titanium, crown copper :)

  • tak dopadl jsem jeste dobre, taky jsem mohl zase dostat dozivotni ban, ze? :mrgreen:

  • tak dopadl jsem jeste dobre, taky jsem mohl zase dostat dozivotni ban, ze? :mrgreen:

    Teď jsem úplně mimo mísu :rouge: o čem to je řeč, ať nestojím stranou :ghee:
    S banem to chápu, nespadl jsem z višně ;) , ale ve spojitosti s tímto vláknem jsem úplně mimo.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1