Maurice Lacroix - Masterpiece Power Of Love

  • A v rýchlosti ešte zaujímavý dámsky model, podľa mňa krásny, jemný a veľmi nápaditý. Pokračovanie "Square Wheel", len trochu v prepracovanom podaní :ghee:
    Dámsky model Power Of Love - Caliber ML256, 36 kameňov, rezerva 50 hodín, diamanty, rubín, retrograde ručička rezervy chodu, veľosť 43m, červený alebo biely remienok. Jeden krát za minútu sa srdcia zoradia tak, aby bol nápis "love" pekne čitateľný. Podľa mňa vynikajúci kus! (ale 43mm??? no hold, jemná dámska ručička)

    Predchodca:

    Dámska novinka:

  • Mám velkou slabost pro krásné, elegantní a luxusem dýchající dámské hodinky. Vnímám z nich přesně ten opak toho, co se mi nelíbí na panských. A když tomu tak je, hodinky se povedly. Jako v tomto případě, mladá značka znovu předvádí svůj neutuchající smysl pro zvláštní technická řešení ve spojení s luxusními materiály a precizním zpracováním. Jen doufám, že ,,síla lásky" eventuelní nositelky neupadá stejně rychle jako rezerva nátahu a jestli ano, nechť je to alespoň známost na jeden romantický večer, pozvolna přecházející v dychtivou noc, po níž přichází zcela neromantické ,,sbohem". ;)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

    • Official Post

    Ďalší zaujímavý nápad ktorý sa im podaril. Len ako už Mapo písal tá veľkosť ... prikladám video. Nie je to síce extra kvalita ani dĺžka, no účelu poslúži. Bol som ale trošku prekvapený, čakal som plynulejší chod tým srdiečok. Alebo sa mi to len zdá ? posúďte samy.

    External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    • Official Post

    Áno tiež ma to napadlo. V podstate to nie je až také strašné len ma to prekvapilo lebo ten pánsky model ktorý je úplne hore má ten chod plynulý. :) Včera som pozeral web a skoro všetky modely ktoré sú niečím zaujímavé sú vo veľkosti 43mm...

    • Official Post

    V tomto prípade s tebou súhlasím :) Tiež by ma Fabia potešila. Ideálne ako prvé auto :super: