BREITLING – Avenger Blackbird 44 Black Titanium

  • BREITLING – Avenger Blackbird 44 Black Titanium

    Nový model této populární řady se mírně zmenšil, nově je v rozměru pouzdra 44mm. To má speciální karbonovou povrchovou úpravu, díky níž je v moderním stealth provedení. U indexů byla zachována skvělá čitelnost. Tento model, jako správný nástroj, je určen k nejnáročnějším misím a je certifikovaným chronometrem s vodotěsností do 200m.

    Functions:
    Hours, Minutes, Seconds,
    Date, Calendar
    Case:
    Round
    Black Titanium
    44.00mm
    Dial: Volcano Black
    Bezel: Unidirectional ratcheted rotating bezel
    Crystal: Cambered sapphire, glareproofed both sides
    Movement:
    Caliber 17 (Base Movement: ETA 2824-2)
    Automatic Mechanical Selfwinding, high frequency
    (28,800 vph), 25 jewels
    COSC (Swiss Official Chronometer Testing Institute)
    Power reserve: min. 40 hours
    Calendar: Dial aperture
    Straps:
    Military (Anthracite)
    Buckle Titanium Buckle
    Crown: Screw-locked
    Water resistance:
    200 m (600 ft)
    Year: 2015


    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.


    zdroj: Watches7


    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Mně taky moc zaujaly, ale viděl jsem jen ty 46, to jsou patrně ty z tvých fotek, ty 44 by mohly bejt nositelnější. Těch 100m bych oželel.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Já myslim, že tvoje fotky jsou lepší než jakékoli vysvětlování, za sebe musim přiznat, že béčka mě nějak začínaj lákat, jak jsem se představě, že bych je někdy měl, bránil, teď si je na ruce představit umim, ty 44 colty ročník 2014 by mohly stát za to. Misoo měl pravdu :) kromě toho, daj se sehnat skoro za půlku toho, co stojí PO s 8500 a to neni zanedbatelný rozdíl.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Misoo, jak řekl jeden slepej, ...uvidíme, uvidíme...
    Nejdřív to musim srovnat v hlavě, od prodeje PO jsem se zařekl, že do předraženejch masňáků už nepůjdu. Zatim jsem se s jejich cenou ještě nesrovnal. Ani v hlavě, ani v možnostech mojí potmoné ;)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • To je moje soukromá věc a prezentovat ji tu rozhodně nebudu. Nijak to nesouvisí s kvalitou. Tu bych tu propral.
    A nejde o PO. Misoo to k nim vztáhnul, ale jedná se o obecný postoj.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1