JUNKERS Mount Everest Automatic Chronograph, the "Mountain Wave Project" series

  • JUNKERS Mount Everest Automatic Chronograph, the "Mountain Wave Project" series

    Speciální edice automatických náramkových hodinek s chronografem byla speciálně navržena pro akci Mountain Wave Project in Nepal, kterou značka Junkers sponzorovala... http://www.mountain-wave-project.com/index-2.html

    Název Junkers byl vždy spojován s průkopnickým duchem v dějinách německého letectví. V duchu této tradice i nadále sponzoruje budoucí úspěchy v oblasti letecké dopravy, podobné tomuto projektu, který je o příběhu dvou odvážných pilotů kluzáků, kteří v únoru 2014 přeletěli Mount Everest (8849 m). Tam se kluzák vůbec poprvé v historii dostal do okolních teplot klesajících až k -46 ° C. A jaký byl hlavní cíl této expedice? Uskutečněnit první 3D měření této hory.
    Model hodinek JUNKERS Mount Everest byl po celou dobu trvání této akce na palubě letadla.

    Hodinky se mohou pochlubit světoznámým strojkem ETA Valjoux 7750 s automatickým nátahem a 25 kameny, nadčasovým, moderním pouzdrem z nerezové oceli v saténové povrchové úpravě a průhledem na pracující strojek.

    zdroj: Master Horologer

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

    • Official Post

    Hodinky tejto značky sa mi celkom páčia ale je to také že neviem čo si o tejto značke myslieť. Celkovo som narazil na veľa pozitívnych ale aj negatívnych názorov. Stále sa však pohrávam s myšlienkov, žeby som rád niekedy hodinky Junkers vlastnil. Tento model ma v tom len utvrdzuje.

  • Nebojím se ho označit za Top Model, strojek i reklama kolem mě v tom jen utvrzuje, tohle bude dobrej kousek. Ale jinak jsem od značky na míle daleko.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

    • Official Post

    A vieme aj cenu ?

    • Official Post

    Také dve stovečky by mohli dať dole ale inak sa mi tie hodinky veľmi pozdávajú :)

    • Official Post

    Hej hej neskúr som si všimol že si stihol EDIT.. a následne som ho stihol aj ja :mrgreen: Tiež som bol nedočkavý a refreshoval stránku :)

  • Kedysi som na touto značkou tuho uvažoval, rôzne modely som mal v merku.
    Tieto sú krásne, ale ja som proste asi magor, jednoducho sa nemôžem stotožniť s tými urezanými číslami. Ešte som nenašiel model kde by mi to nevadilo :nono:
    V tejto Everest rade majú aj iné modely a tiež zaujímavé :super: