• Myslim, že v dnešním bláznivém světě je to numero reálný, jsou to chrona s 60 hodinovou rezervou a nikdo nechce bejt cenově pozadu, zvykněme si, nebo to bojkotujme. Já už začal. Ne, že bych chtěl ::d

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Cela rada 516 nie je 42 mm napr. PRS 516 CHRONO VALJOUX T044.614.21.051.00 je 45 mm.
    Velkosť na ruke je subjektívna, každému sa páči niečo iné. Keď sa niekomu nepáči veľkosť, tak si to jednoducho nekúpi. Ale kategoricky hlásať že môj názor je najsprávnejší na celom svete je úbohé.

  • Ahoj na fóru :) i když trochu s bandůrskou...
    Díky za upřesnění velikosti T044.614.21.051.00, jsou to také chrona, takže mě to nepřekvapuje. Existují v této řadě tříručky s tímto rozměrem?
    Osobně jsem si nevšiml, že by tu někdo hlásal, že jeho názor je ten jediný správný, ale možná to jen tak přecitlivěle nevnímám. Všichni jsme tu vystřídali x hodinek, takže víme jaké rozměry na naše ruce patří, ale nikdo by neříkal někomu, kdo má ruku 21 a víc, že by mu byly 45 velký. Ale podívej se u profilů jak velký ruce máme. No a ten kdo má ruku taky malou a koupí si je, bude vypadat jako šašek, nemluvě o tom, že mu na ní nikdy nebudou sedět přirozeně. Ale je to zase jen jeho věc. To je bez debat :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1