Tag Heuer Formule 1 Cristiano Ronaldo Limited Edition

  • Tag Heuer Formule 1 Cristiano Ronaldo Limited Edition

    Symbolická zelená barva jak pro fotbal, tak i pro Cristiana Ronalda, doplňuje na této edici hodinek černou barvu titanu. Pouzdro má průměr 42 mm, tématicky gravírované dýnko, šroubovací korunku a WR 200 m. Hodinky oživuje quartzový strojek Ronda 5040 D s chronografem.


    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Hodinky sú to pekné no asi len pre CH.R. Ja osobne by som si na ruku nedal takéto hodinky. Nesúvisí to s tým že mi futbal nič nehovorí, alebo preto žeby som daného hráča nemal v láske. Nosiť hodinky ktoré sú venované konkrétnemu človeku a je to aj značne vidieť, mi nikdy neprišlo zaujímavé. Stačilo zanechať farby a na dínko vygravírovať jeho podpis, keď už silno chceme Christiano svoje hodinky.

  • hodinky su to pekne, aj ked, co ja viem..

    AP a Schumacher, Hublot a Maradona, RM a Nadal, to je vsetko pekne.. ale nechat sa vygravirovat do "blbych baterkacov" mi pride trosku nedostojne na tak velkeho hraca ako je CR7, to uz mohli "uvarit" nieco vyssej triedy od TH ako ich zakladnu radu pre neho, ci?

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Ja netuším, prečo by som si kupoval hodinky pomenované po nejakom športovcovi, ktorý nemá s hodinárstvom nič spoločné. Možno ešte keby to bolo pomenované po nejakom slávnom pilotovi F1, ktorý ukončil kariéru, ako napríklad Senna, Lauda a podobne, by mi to dávalo zmysel, ale hodinky pomenované po futbalistovi... to určite nie.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Nosiť hodinky ktoré sú venované konkrétnemu človeku a je to aj značne vidieť, mi nikdy neprišlo zaujímavé

    velmi dobre sformulovane - ja sa s tymto tvrdenim uplne stotoznujem. ono, celkovo mi nejak nesedia hodinky ktore su venovane nejakej konkrétnej udalosti ci sportu ako napr. hokejove alebo Moto GP edicie od Tissotu ci uz zname Seiko FC Barcelona (hoci FCB ma rad asi kazdy :) ) , Bulova Precisionist ManU, Hublot... podla môjho nazoru by mali byt hodinky neutralne vo vztahu k osobam, osobnostiam, sportovym, politickym udalostiam atd. neviem sa uplne stotoznit ani s edíciami ktore su venovane povedzme nadaciam ci historickym udalostiam. aj v pripade ak ide o take prelomove a uznaniahodne skutky ako plavba Thora Heyerdahla do Polynezie a s tymto dobrodruzstvom "ideovo" prepojeny model Eterna Kon-Tiki, alebo uslachtile pohnutky ako IWC venovane Saint-Exupérymu. je to pekne, slachetne, hlboko ludske atd. ale ja by som take hodinky asi nechcel. pripada mi to podobne ako keby som nosil reklamne hodinky "Coca-Cola" ci Ruhla s Mickey Mouse-om, alebo nieco v tom duchu

  • Hej rozumiem ti @Branislav. V podstate by som zastával tvoj názor až na pár výnimiek. Pokiaľ sú hodinky venované niekomu/niečou ale nijako výrazne to nezasahuje do ich dizajnu, tak s tým problém nemám. Pre porovnanie si zoberme to IWC ktoré si spomínal. Myslím že u tohoto modelu je okrem motívu moon phase a gravírovania na zadnom dínku všetko ostatné bežné ako u iných modelov. Nazvyme ich príjemnými detailmi. No na hore uvedených TH jasne vidno ten odkaz už s prvého pohľadu a to na mňa pôsobí už veľmi rušivo.

  • ano @Adam , tie Schaffky Big Pilot venovane Saint-Exupérymu, ci uz v chrono verzii alebo edicia Le Petite Prince su naozaj decentne. ci uz jemne a vkusne doplnene gravirovanim Malého Princa alebo Exupéryho lietadla P-38 na zadnom veku, pripadne len distingvovane jednoduche pismeno "A" na ciferniku su prvky ktore hodinkam nijak neuberaju na elegancii. pokial ale napr. nemam vztah k literature a Malý Princ mi nic nehovori tak by som aj takto stylovo dotvorene hodinky chapal ako zbytocne ozdobné. inak je to v pripade ak som obdivovatelom krasnej literatury a dokonca fanusikom vojenského letectva, nadôvazok mam slabost na bohémskych hrdinov. potom mi tie hodinky musia pripadat ako vytvorene pre mna :) v pripade Eterna je to navyse pribeh ktory je realny, pretoze Heyerdahl pocas svojej celej plavby ktora bola sama o sebe prelomovym cinom skutocne Eterny na svojom zapasti aj mal a aj pouzival. a pan Heyerdahl, (pri vsetkej ucte voci Ronaldovi) bol skutocny priekopnik moderneho veku! ale ako vsetci iste vieme, hodinky su z velkej casti o emociach a ked vo mne emocie nevyvolavaju tak sice uznam ze su krasne a dokonale (a tie Big Piloty a Eterny aj naozaj su, preto som pouzil prave tento priklad) ale ja by som si radsej vzal iny model :)

  • Na tých oficiálnych fotkách to ešte ako tak vyzeralo, ale na živých fotkách? Podla mňa sú tie hodinky totálne otrasné, vyzerajú ako za 12.99€ z tržnice, nikdy by som nepovedal, že je to TH, keby to nebolo napísané na ciferníku (čo je iba môj skromný názor samozrejme).

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Bohužiaľ musím s tebou len súhlasiť.

  • A pritom je to firma, ktorá vie robiť takéto krásne kúsky. Sériami ako sú tieto nové F1 venované športovcom, hudobníkom a neviem komu ešte... podla robia velmi zle sovjej značke a podla mňa im na prestížnosti velmi uberú aj inteligentné hodinky...

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Je to lepšie (neviem, ako by to moholo byť ešte horšie), ale že by sa mi to páčilo určite nemôžem povedať.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • zda sa to iba mne alebo panom v TH postupne dochadza invencia? a propo ten Guetta, nie je to nejaky DJ alebo take cosi? no neviem, potrebuje sa Tag Heuer uberat prave tymto smerom? ale mozno sa len snazia dostat na uroven tematicky a sportovo zameranych hodiniek od Tissotu :) hodinky by boli aj zaujimave, dokonca musim uznat ze v ciernom prevedeni na tom masívnom kvazi leteckom remeni im to slusi, skoda ze su GMT. ale pomenovat hodinky pomaly uz po hocikom, to mi pripada vazne dost scestne.

  • Neviem, či je nie je sám Biver ten problém. Diela ktoré robil pod jeho vedením Hublot ma teda nezaujali ani trochu, zmohli sa akurát na kopírovanie Royal Oaku, teraz zlacňovenie, tourbillion za 15 000€, smartwach, tieto otrasné edície F1... ale v kontraste s tým robia krásne Carrera Calibre 6, Calibre 01... vedia spraviť stále velmi pekné hodinky, ale ako značka idú strašne dole vodou.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches