Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • "misoo" wrote:

    alebo tak, ze by si ich niekto nasadil na ruku pred spanim a rano dal dole, ze? :mrgreen:


    Samozrejme, presne tak fungujú nočné hodinky, na spanie. Večer nasadíš a ráno vymeníš za denné :mrgreen: . Nie je horší pocit, ako sa ráno budiť a nevedieť koľko je hodín, dvíhať hlavu a ostriť na hodinky na nočnom stolíku. V zásade okrem svietivosti ručičiek by nemali mať ostré hrany a ani vážiť štvrť kila, aby si nimi niekoho neprizabil. A treba rátať s nejakými ťukancami, keďže v noci človek trafi kde čo.

  • ja som nespal bez hodiniek ani nepamatam.. asi odkedy prepadavam hodinkovej manii, musim mat hodinky stale (okrem sprchovania, na kupanie uz ale ano) :hehe:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "kibi" wrote:

    ja moje nocni hodinky :)

    kibi, ty mas snad "specialne" hodinky aj na vysypanie smeti :amen:
    Ako tu uz niekto podotkol, viac ako ponoziek... povedz len tak z brucha rozpatie ks od do a kolko rokov sa tomu venujes ak mozes? ;)
    Mam podobny konicek s roznymi ostrymi nastrojmi. Vsetci ma maju za "freaka", tak by ma zaujimalo, ako na tom budem o par rokov s hodinkami :hehe:

    pekny vecer

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • "Spen" wrote:


    Samozrejme, presne tak fungujú nočné hodinky, na spanie. Večer nasadíš a ráno vymeníš za denné :mrgreen: . Nie je horší pocit, ako sa ráno budiť a nevedieť koľko je hodín, dvíhať hlavu a ostriť na hodinky na nočnom stolíku. V zásade okrem svietivosti ručičiek by nemali mať ostré hrany a ani vážiť štvrť kila, aby si nimi niekoho neprizabil. A treba rátať s nejakými ťukancami, keďže v noci človek trafi kde čo.


    presne tak :)

  • "durin" wrote:

    kibi, ty mas snad "specialne" hodinky aj na vysypanie smeti :amen:
    Ako tu uz niekto podotkol, viac ako ponoziek... povedz len tak z brucha rozpatie ks od do a kolko rokov sa tomu venujes ak mozes? ;)
    Mam podobny konicek s roznymi ostrymi nastrojmi. Vsetci ma maju za "freaka", tak by ma zaujimalo, ako na tom budem o par rokov s hodinkami :hehe:

    pekny vecer


    na smeti ne, ale je to zajimavy napad... :hehe:
    za ctyri roky to byly desitky kusu hodinek, driv jsem si vedl databazi, ale asi uz to nespocitam, aktualni stav mam tady http://info.photowatches.eu/about-us/moje-hodinky-kibi/
    sedivou barvou jsou nadepsane moje ex (byvale - jen za posledni rok) :)

  • "misoo" wrote:

    :) ja to vidim podobne, pre mna je idealny pocet hodiniek 3ks. jedny elegantne do divadla, jedny univerzalne na bezne nosenie a jedny odolne sportove :)


    Jedny hodinky do divadla skutočne stačia :diable: , keď však naplníš kvótu troch hodiniek, zistíš že tie univerzálne hodinky nie sú až také univerzálne, tie odolné zas až také pekné ako tie z novej kolekcie spoločnosti XY, zišlo by sa niečo na leto, niečo čoho by nebola škoda, niečo športovejšie, niečo športovo-elegantne ... a už sa vezieš :mrgreen: .