Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • Má sa to už nejako meniť.

    Meniť sa to má = platí zákon že pri radiatore s nulovým odberom budú účtovať priemerku a vyššie sú aj spoločné poplatky, ale čurákom to nevysvetlíš a minimálne ďalši rok ich budem vykurovať pokiaľ to pochopia. Najhoršie boli 3 roky keď bol byt pod nami prázdny s vypnutými radiatormi a byt nad nami s šetrílkami 🤡

    A stitch in time :D

  • 👍 úplne spokojný by som bol, keby sa susedia nad nami už 35 rokov nenechali nami vykurovať 😳

    Budem za idiota, ale ako ma chces donutit, aby som kuril:?: Ja nepotrebujem mat v byte 28 stupnov a behat v tricku s kratkym rukavom. Mne prekureny byt a suchy vxduch vadia. Mam zaskleny balkon a 3-sklo v plastovych oknach, to som si zaplatil sam. Investujem do toho preto, aby som necaloval za kurenie. Pocas tychto zim, resp. nezim kurim tak 3x, mozno 4x. Tak a do mna teraz 🤣

  • Meniť sa to má = platí zákon že pri radiatore s nulovým odberom budú účtovať priemerku a vyššie sú aj spoločné poplatky, ale čurákom to nevysvetlíš a minimálne ďalši rok ich budem vykurovať pokiaľ to pochopia. Najhoršie boli 3 roky keď bol byt pod nami prázdny s vypnutými radiatormi a byt nad nami s šetrílkami 🤡

    V panelaku je toto dost problem, obavam sa, ze neriesitelny. My sme to mali opacne. Aj pri vypnutych vsetkych radiatoroch v byte furt trenkova teplota (okolo 25°). A nevypinali sme ich kvoli nejakemu setreniu, ale jednoducho sme nechceli tak teplo. Je to blbost na tolko kurit v zime. Cim vacsie teplo, tym vacsie sucho...

  • Tak a do mna teraz 🤣

    28°C som v byte nikdy nemal , v obyvke ideme nonstop na 4 a máme tak max 24 ° a ostatné izby na 3 a okolo 21° čo pokladám za normálnu teplotu. Na viac dávame radiator iba keď idú susedia na viac dní preč a vypnú radiatory. Čítal som štúdiu, kde bolo dokázané, že byt v paneláku, ktorý je zo všetkých strán obklopený inými kúriacimi bytmi má s vypnutým kúrením teplotu 17 °C. Hádať sa nechcem, viem že je to problém spoločných domov a nový zákon konečne siahne do vrecka aj tým, čo sa nechajú vykurovať 👍✌️

    A stitch in time :D

  • pepescom nič vážne, mal som rozbitý pc a už sa ho neoplatilo opravovať tak som prešiel na nb...ale keď že ešte hrám hry tak potreboval som čosi lepšie...a tie naše obchody všetko len na objednávku, klasika. A cez mobil som sen nechodil, blbo sa mi to na tom číta...stárnem 1f924

    Inak čo tu na mňa prvé vyskočilo bola téma Koniec Hodinkománie....s takými hovadinami choďte do prdele1f923

  • pepescom nič vážne, mal som rozbitý pc a už sa ho neoplatilo opravovať tak som prešiel na nb...ale keď že ešte hrám hry tak potreboval som čosi lepšie...a tie naše obchody všetko len na objednávku, klasika. A cez mobil som sen nechodil, blbo sa mi to na tom číta...stárnem 1f924

    Inak čo tu na mňa prvé vyskočilo bola téma Koniec Hodinkománie....s takými hovadinami choďte do prdele1f923

    no keď si tu nechodil 1f923

    A stitch in time :D

  • kotlik a ty si sa dajako stratil, či? Dlho som ťa tu nevidel :)

    veru .. aj hannes dlho ništ

  • pepescom nič vážne, mal som rozbitý pc a už sa ho neoplatilo opravovať tak som prešiel na nb...ale keď že ešte hrám hry tak potreboval som čosi lepšie...a tie naše obchody všetko len na objednávku, klasika. A cez mobil som sen nechodil, blbo sa mi to na tom číta...stárnem 1f924

    Inak čo tu na mňa prvé vyskočilo bola téma Koniec Hodinkománie....s takými hovadinami choďte do prdele1f923

    Aké hry? :)

  • hannes štrajkuje - oznámil prerušenie (dúfam) činnosti :(

    naša škoda

  • 28°C som v byte nikdy nemal , v obyvke ideme nonstop na 4 a máme tak max 24 ° a ostatné izby na 3 a okolo 21° čo pokladám za normálnu teplotu. Na viac dávame radiator iba keď idú susedia na viac dní preč a vypnú radiatory. Čítal som štúdiu, kde bolo dokázané, že byt v paneláku, ktorý je zo všetkých strán obklopený inými kúriacimi bytmi má s vypnutým kúrením teplotu 17 °C. Hádať sa nechcem, viem že je to problém spoločných domov a nový zákon konečne siahne do vrecka aj tým, čo sa nechajú vykurovať 👍✌️

    ja nemam byt obklopeny inymi bytmi. tak ako to stat vyriesi:?:

    milujem, ked sa stat se*ie do sukromnych veci vlastnika, miesto toho aby riesil min. plesnive nemocnice a skolstvo. takze mi stat aj preplati naklady za okna, lebo setrim zivotne prostredie, kedze tolko nekurim:?:

    je uplne logicke, ze ked ides prec, alebo je byt neobyvany, tak sa tam nekuri. ty ale platis nejaky pausal, ci ako by som to nazval, aj ked nekuris.