Junghans Meister Collection (New Versions)

  • Junghans Meister Collection (New Versions)
    http://www.masterhorologer.com/2015/02/jungha…w-versions.html


    V letošním roce, německý výrobce hodinek Junghans, představuje modely úspěšné řady Meister v nových provedeních. Klasické barevné schéma podtrhuje suverénní charakter hodinek, který najdeme v celé kolekci.

    Meister Handaufzug

    Nádhernou modrou, která zdobí číselník, můžeme nejlépe vychutnat v krátkých chvílích během východu a západu Slunce. Řemínek koňakové barvy, pěkně zvýrazňující barevný efekt číselníku, spolu s mechanickým strojkem na ruční nátah, dotvářejí celek výjimečně elegantního designu.



    Meister Agenda

    garantuje svému nositeli mistrovský vzhled jeho hodinek za všech okolností. Hodinky zobrazují datum i den v týdnu, výkonovou rezervu nátahu a mají grafitový číselník v němž září subciferníky stříbřité barvy.



    Meister Classic

    elegance ve spojení ušlechtilých materiálů, nejklasičtější ze všech modelů.


    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Tie druhé mi hneď pripomenuli Omega Speedmaster Light Side Of The Moon. Krásne hodinky oboje.

  • Tie druhé mi hneď pripomenuli Omega Speedmaster Light Side Of The Moon. Krásne hodinky oboje.

    Čím Ti ich prosím Ťa pripomenuli? :mrgreen:
    Junghans je podľa mňa značka na ktorú sa trochu zabúda, podľa mňa je to škoda. Rada Performance, modely Solar, Chronoscope, a mnohé iné samozrejme - to je veľká paráda. U týchto či už modré alebo ten antracit, lahôdka.

  • Neviem :D :D Tá farba ciferníku. Ale keď som potom otvoril google a pošmíroval trošku tie omegy tak sa mi to ozaj iba zdalo :]