• Breitling Colt 36
    http://www.masterhorologer.com/2015/02/breitl…collection.html

    ,,Béčka" :) vycházejí vstříc něžému pohlaví modelem Colt ve velikosti pěkných 36mm, ukrývající ve svých útrobách strojek Super Quartz TM s certifikací chronometru a indikací životnosti baterie. Vodotěsnost je dostačujících 200 metrů.


    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • chcelo by to indexovu lunetu a cifernik s kamienkami :malin1: velmi mudro, zene treba do hodiniek quartz, aby ich mohla s kludom striedat s dalsimi siestimi kuskami.. pacia sa mi :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Tie hodinky okrem rozmeru a ciferníka dámske nie sú. Takže keby tam bol obyčajný čierny ciferník, tak by boli v podstate už dámsky nevyzerali odhliadnuc od rozmeru ? Alebo rozmýšľam úplne zle ? :mrgreen:

  • Přemýšlíš velmi dobře. Jen si při pohledu na tento model ve velikosti 36 říkám, jak vypadá proporčně v reálu. Pouzdro je dost veliké a průměr celkem malý. Řekl bych, že z toho důvodu by si z nich pánský model neudělal. Jestli je totiž dobře navrhli, musí působit zženštěle a to nikdo z nás nechce.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Máš pravdu. Vlastne ani neviem prečo som začal nad tým tak uvažovať. Keď si kuknem ich web tak majú viacero parádnych modelov v prijateľných rozmeroch. CHRONOMAT 41 AIRBORNE, TRANSOCEAN CHRONOGRAPH 38, GALACTIC 41. Určite by som rád niekedy vyskúšal na ruke nejaký z týchto modelov. Celkom som zvedavý nato ako by mi to sedelo (Laco má 42 a nosím ich v pohode), nebránil by som sa ani možnosti vlastniť nejaký model. Je to pre mňa je to asi jedna z najzvučnejších firiem v tomto priemysle. :) Ten model CHRONOMAT 41 AIRBORNE nemá chybu :super:

  • Já zas tuhle limitku, no, můžu zapomenout :/

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1