mobilny operator - pausal ci predplatenka?

  • Taký net nemám ani na PC ::d

  • Ja som ešte zákazníkom tejto firmy.

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • ved i ja som orange preto sa rozhodujem ci ostat alebo ist dalej ...
    s pausalom je to ok no posled.. telefon co som mal bol softverovo otrasna masina a to ma velmi sklamalo ..


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • trošku odveci ale predsa ... zhanam smartfon na klasicku simkartu
    Najlepšie za hotové
    Riesil tu z vás niekto poslednu dobu takito problem ..vie tu niekto poradit s vyberom tel..?


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • cca do 150 eu je to pre mamku ..najlepšie aby mal 4,4kitkat andr.
    Lte , 1,2 Ghz pamet 8gb
    U nás moje vše na androidoch ...no vstup musí mat klasicku sim a s dobrou vidrzou na baterku ...


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • Nove telefony som videl uz len na micro/nano SIM. Je nejaky problem zbehnut k operatorovi a vymenut SIMku? Klasicke sa za micro/nano menia zadarmo (prinajhorsom povies, ze sa pokazila). Poziadavku na stary Android splnaju asi len bazarove telefony alebo nejaka vybehova Cina, z coho by som sa vyhol obom. Okrem nezvyku na novy system mas este iny dovod preco nie Lollipop/Marshmallow?

  • Sim kartu nie je problém ostrihať na menší rozmer, na internete je na milion navodov. Za tie peniaze je momentálne najlepší Huawei P8 lite. Android FTW.

    Odoslané z SM-G930F

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Vela stastia s ostrihanim na nano rozmer so zachovanim funkcnosti ;) Navodov je mnoho, ale niektore telefony su vyberave a hoci aj spravne orezanu SIM neakceptuju. Hlavne neviem preco by sa s tym mal niekto babrat, ked to operator vymeni zadarmo (za nefukcnu kvoli ostrihaniu si uz moze daco nauctovat).

    S vyberom Androidu suhlasim, len ma pobavil vyber systemu, co si zobral za ulohu "skopirovat" Apple IOS :D Telefon to bude ale fajn, aj ked prechod z niecoho "normalneho" bude starsiu generaciu boliet viac ako ku klasike od Samsung/Sony/HTC.

  • Ja som to skúšal 4 krát v 4 rôznych telefónoch a vždy úspešne, nemusí to byť ani obzvlášť presne spravené, tiež neviem v čom by mala spočívať tá vyberavosť, sú to len kontakty. Výmena je zadarmo len keď kupuješ u operátora nový telefón (aspoň v Orange to tak je, inak nová karta stojí 10€) a ak som správne pochopil, to on nechce, takže nevím dôvod na to, aby to minimálne neskúsil.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • V o2 na to majú špeciálne nožnice a orezávajú to zadarmo. Inak je pravda, že niektoré telefóny majú s orezanou sim kartou problémy, prejavuje sa to samovoľnými reštartami systému.

  • Ja som to skúšal 4 krát v 4 rôznych telefónoch a vždy úspešne, nemusí to byť ani obzvlášť presne spravené, tiež neviem v čom by mala spočívať tá vyberavosť, sú to len kontakty. Výmena je zadarmo len keď kupuješ u operátora nový telefón (aspoň v Orange to tak je, inak nová karta stojí 10€) a ak som správne pochopil, to on nechce, takže nevím dôvod na to, aby to minimálne neskúsil.

    Skusal som to raz, v jednom telefone isla orezana bez problemov, v druhom ju nechytilo ani raz (mini->micro). Dalsi prechod na nano uz nezvladla vobec (orezana podla sablony). Pri vymene sluzobneho skusili orezat SIMky niekolkym desiatkam ludom, kym to kvoli problemom vzdali a vymienali radsej cele SIM. Napr. v Orange by mali menit stare mini SIM zadarmo, staci sa opytat (za predpokladu, ze nedonesies kusky plastu obstrihaneho noznicami, to by sa asi zdrahali).

  • dopadlo to tak,že kartu si orezala u operatora ..
    A tellefon?...jasna volba..s.g.J5
    i keď ja by za tie peniaze ja by radcej nové Potapky ale budiž aspoň,že je spokojena ..


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1