mobilny operator - pausal ci predplatenka?

  • Caute mozno ste niekto v obraze co sa tyka akkcii a ponuk operatorov, tak vas prosim o radu.
    o necely mesiac mi konci pausal v telekome a vyzera to tak ze po cca 15tich viac menej spokojnych rokoch ma caka zmena.
    Zrusili mi totizto pausal ktory som roky vyuzival a ja niesom ochotny za takmer to iste platit dvojnasobok.
    momentalne vyuzivam 120 minut do vsetkych sieti a 2000 MB kvazi neobmedzeny internet dokopy za 13,34 €.


    porovnal som si ponuky operatorov a akosi nevidim nic pre mna, hlavne vidim problem s datovym balickom...
    any advice? :hello:

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • to si mal super pausal a mam pocit, ze medzi komercnymi ponukami budes tazko hladat nieco vyhodnejsie, dokonca sa aj tazko budes priblizovat k tomu si myslim..
    co to bolo za pausal?

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Ja poviem za seba že mám O2 fér s platbou na faktúru a mesačne mávam faktúry tak do 5€... je tam možnosť všelijakých balíčkov. Neobmedzený net je tuším za 5€/mesiac. Dokonca sa mi zdá že ešte stále platí bonus (150€) pri prenose čísla (ten som mal aj ja), takže ti mesačne budú odratávať s faktúry 5€. Samozrejme ak bude vyššia :mrgreen:

    ORANGE nemám rád lebo tam je všetko drahé (vlastná skúsenosť)
    T-mobile ma odrbkal takže preto som v O2 a tam spokojnosť maximálna ;)

  • Ja som teraz tiež po dlhých rokoch prešiel z telekomu do O2. V TK ma sr...li tým, že všetko ako tak výhodné, bolo s viazanosťou. V O2 som si zobral strieborný paušál : 150 min, 500 Mb, sms, za prenos čísla bonus 5€ počas 30 mesiacov a dajú bonus 168€ na nákup mobilu. Tak vyskúšam :)


    Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

    A stitch in time :D

  • Zalezi na tom, kolko z tych dat realne vyuzijes a aku rychlost naozaj potrebujes, lebo data su momentalne to, na com kazdy operator ryzuje a ci chces brat aj telefon.
    Ak si viac - menej spokojny, treba nazhavit retencne oddelenie a v pohode Ti daju cca. 40 % zlavu na program aky si vyberies, ak nie, Orange aj O2 davaju za prenos bonus 150 €.
    BTW: S cenami na O2 fér Telefonica zaspala dobu, su na trhu aj lacnejsie riesenia.

  • to si mal super pausal a mam pocit, ze medzi komercnymi ponukami budes tazko hladat nieco vyhodnejsie, dokonca sa aj tazko budes priblizovat k tomu si myslim..
    co to bolo za pausal?


    Bol to relax 60+60 s 50% zlavou :D , kedysi boli take kupony 50 a 75 % ktore sa dali na toto vyuzit, mne sa podarilo ziskat ten 50 % a dvojnasobny pocet minut bol az to ze som nebral telefon. Este minuly rok by som vychytal nieco cenovo a objemovo podobne v ramci pausalu podla seba ale aj ten uz nemaju v ponuke. Kedze mam aj sluzobny telefon uvazujem teraz aj o prechode na predplatenku, len tam uz nie su dobre ponuky na net.

    Zalezi na tom, kolko z tych dat realne vyuzijes a aku rychlost naozaj potrebujes, lebo data su momentalne to, na com kazdy operator ryzuje a ci chces brat aj telefon.
    Ak si viac - menej spokojny, treba nazhavit retencne oddelenie a v pohode Ti daju cca. 40 % zlavu na program aky si vyberies, ak nie, Orange aj O2 davaju za prenos bonus 150 €.
    BTW: S cenami na O2 fér Telefonica zaspala dobu, su na trhu aj lacnejsie riesenia.

    Tie data minam s prehladom, teraz som uz treti den na minimalnej rychlosti vdaka precerpaniu 2GB, polovica by mi asi nestacila. Vsimam si, ze za posledny rok operatori neprichadzaju s normalnymi ponukami. naco by mi bolo 1000 sms alebo nekonecne volania vo vlastnej sieti za ktore mam platit vysoky pausal.
    Pockam este na retencne, mozno prekvapia, alebo prekvapim nakoniec ja a prejdem napr. do tescomobile :D
    jaj a aby som nezabudol, riesim len pausal, tie predrazene telefony si mozu nechat.

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Volania vo vlastnej sieti ich nic nestoja, tak ich pchaju vsade ... .
    V komercnej ponuke neviem o nicom, co by adekvatne zastupilo to, co mas teraz, hlavne data.
    Happy L pod 15 € bez telefonu by ale retencne malo zmaknut. Skus ich rozhybat ;) .

  • som zvedavy, ako dopadnes.. Ja som modry :) 75€ za dva mobily (22+25), 1,5GB dat + volania na dvoch o2 fer programoch.. Takze platim 28€ bez splatky mobilu za 2 cisla, kde mame hovory a 1000+500MB dat..

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • 5€ internet pre jeden mobil, 5€ internet pre druhý mobil, paušál 0€ a hovory cca 5€. Pravdou je, že využívam firemný Orange, kde mám všetko zadara, od hovorov cez rýchly net.

  • Sorry za offtopic ale keď vidím túto tému, tak ma napadá, že zbytočne mi stojí v šuflíku blackberry bold 9700. Ak by mal niekto záujem, tak za nejakých 30 € by som mu ho posunul. Je plne funkčný, batéria vydrží zhruba dva dni. Nabíjačka v cene..:)

    No a aby som nebol úplne off - ja som prešiel z orange do telekomu. Tam mi vybavili tuti-fruti ceny ale nepoviem vám presne aké.. Sú to dva pevné internety + paušál za nejakých 35 € mesačne tuším (mimo mobilu).. Takže Orange sa nechytá..

  • 5€ internet pre jeden mobil, 5€ internet pre druhý mobil, paušál 0€ a hovory cca 5€. Pravdou je, že využívam firemný Orange, kde mám všetko zadara, od hovorov cez rýchly net.

    take nieco som si v o2 nevsimol. uz ma seru tie neprehladne ponuky. kebyze mam na firemnom internet tak svoje cislo asi utlmim na nejakej predplatenke.
    Osobne nie som ochotny platit viac ako 15 € za to co som doteraz pouzival, takze toto by mozno bolo ako take riesenie aj pre mna.
    Dakujem zatial za vase info, buduci mesiac sa budem musiet rozhodnut co dalej, potom hodim info ako som dopadol.

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Caute chlopi.
    Takze dnesnym dnom mi bol aktivovany novy pausal od telekomu.
    Trochu som pokecal s retencnym oddelenim a skoncili sme u programe Happy S (100minut vsade, ale 2000 MB internet miesto 200 MB) za cenu 13,19. K tomu este cakam na nejaky kupon na aplikaciu, ktoru budem mat rok zadarmo a este pride kupon na zlavu 50 % z druheho pausalu (prenasam zenu z O2).
    Dnes som zistil ze mi net fici neskutocnou rychlostou - http://www.speedtest.net/my-result/a/1142118446
    takze zatial spokojnost :D

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-