Tudor Heritage Ranger

  • Značka TUDOR, označovaná ako mladšia sestra známej značky ROLEX, prichádza s novou military kolekcou s retro nádychom.
    TUDOR venoval extra pozornosť spracovaniu a detailom. Púzdro o priemere 41mm z ušľachtilej ocele strieda satinové plochy s leštenými.
    Zrkadlovo leštených plôch je tu tiež požehnane.
    Nájdeme tu skrutkovaciu korunku, a skrutkovacie viečko ktoré nám zabezpečujú WR do 150m.
    Ciferník je matný čierny, má luminiscenčné indexy a chráni ho vypuklý zafír. Superluminova osvetľuje ručičky hodín, minút ale dokonca aj sekúnd.
    Srdce týchto hodiniek tvorí aut. kaliber 2824 (ETA 2824), poskytujúci rezervu 38 hodín.

    Modely rady Heritage Ranger sú v predaji s:
    - oceľovým náramkom
    - kamuflážnym textilným pruhom
    - koženým remienkom
    - vintage (bund) remienkom

    A teraz cena ktorá sa začína na 2 300€ 8|
    Môj názor: Hodinky sú pekné ale nejako extra ma neoslovili. Dokonale im sedí aj koža aj ťah. Čo ma však prekvapilo je cena. Nechápem to veď tie hodinky nie sú ničím také výnimočné asi teda okrem značky čo by bolo toľko hodné, preto ak ma niekto v tomto ohľade poučí budem rád.

    ZDROJ: HODINARSKYMAGAZIN

  • Vdaka za info, ale prosim nepouzivaj cierny font, na tmavej teme sa to neda citat :)
    Mna dorazil ten tah s rovnymi koncovkami. V tejto cenovej kategorii to je nemyslitelne. A este ten strojcek..teda pardon, movement :mrgreen:

  • Tudor som doteraz bral trochu na vyššej úrovni, týmto to zabili podľa mňa. Nie je na nich nič, čo by ma oslovilo. Za mňa teda veľká bieda.

  • @mysiak Rozumiem. @misoo prosím ťa zmeň font na sivý. Ďakujem :)

  • Tudor sú výnimočné hlavne tým, že všetko okrem movementu je Rolex výroba, teda človek dostane spracovanie Rolexu a starší dizajn Rolexu za ďaleko menej peňazí.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Adam, neviem akym sposobom si pisal ten text, no nejde mi zmenit velkost a farbu pisma, nechapem tomu... zmenim a vrati sa to naspat... 8|

    Ja mám dojem, že všetko pekne vidím. Čierne na svetlom...

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • @Spartan Keď to takto napíšeš tak potom chápem a tá cena je o dosť nižšia oproti rolexkám. Ale škoda že srdce hodiniek nie je niečo lepšie. To by sme sa ale samozrejme že dostali aj na inú cenu.
    @misoo Klasicky som písal. Tak neviem. 8| Nevadí nechaj tak ja do budúcna nebudem používať farebné úpravy písma :)

  • Farbu fontu som zmenil. @misoo, rob to nabudúce cez tlačidlo Source..

    Pre mňa sú tie rovné koncovky na náramku tiež nepochopiteľné.. Inak je to ale brutálny rozdiel vo vzhľade, keď si porovnáte hodinky na kovovom ťahu a tom druhom koženom remienku. Celkom iné hodziny..

  • To o tom ťahu čo sa bavíte. Nejak tomu nechápem, o čom je reč? :rouge:

  • Hej hej už to vidím. No neviem na fotke to tak neprekáža bohvie ako by to bolo v reáli ..

  • Pri koži je to jedno, teda nie úplne jedno, ale vyzerá to inak, sto krát lepšie proste... ako takto ukončiť ťah. Posledný poldielik sa k tomu nehodí, nevypadá to pekne.