• ....a uz som tu, musel som zabehnut do Sheronu, jeden clanok z tahu bolo treba dat prec. Bezproblemovy nakup cez http://www.lex-watches.com, dobra cena, rychla dodavka (odoslane z Holandska prakticky okamzite ako im nabehli peniaze, t.j. platba vopred), potvrdeny zarucny list (sice greckym dealerom, ale to nevadi, hlavne ze je autorizovany :) ). Zrejme priputovali na sklad z grecka a lex watches ich vyhodne predali koncovemu zakaznikovi. No a manual je v taliancine. Nevadi, za tu cenu... Vsetko ako ma byt, hodinky ofoliovane, olepene, pecat, papiere, nespozoroval som nic divne. Jaj, o com to pisem ? No o tomto !

  • Nazivo som vyskusal mnoho hodiniek...posledne hodinky, ktore som nazivo skusil, boli prave tieto Milgaussy. Akonahle som si ich dal na ruku, uz som nic nemusel riesit. Bolo to jasne.

    Videli ste film Maska ? Hlavny hrdina najde masku, ktoru ked priblizi k tvari, tak sa mu na tvar pevne prilepi. A je z neho novy clovek. Hrdina. Superman. Geroj. Asi toto najlepsie vystihuje ten pocit. Bolo to v okamihu jasne. Okrem toho, po x modeloch, ktore som nazivo vyskusal, mi ich konecne schvalila aj manzelka. A stala si za svojim, aj ked sa dozvedela, co stoja. A to je velka vec.

    Mam 17cm zapastie, dole bolo treba dat jeden clanok z tahu. Tah ma tzv easylink, kde jeden maly clanok sa da "schovat" do preklapacej spony, cim sa da velmi jednoducho skratit/predlzit tah o cca 5mm, podla toho, ci je leto/zima (teplom sa predsa len ruka troska rozsiri). Na recenziu sa este necitim, skor sem budem pisat priebezne postrehy z pouzivania. Pripadne sa pytajte, co vas zaujima.

    Technicke udaje vid napr. http://www.gemnation.com/watches/Rolex-…6400W-4106.html

  • Gratulujem :super: :) tak toto sú hodinky inej kategórie sú vhodné ku všetkým príležitostiam je to vrchol hodinkového sveta môjho :) keby, že mám toľko na hodinky tak toto bi bol môj strop v jednoduchosti je krása si čáávo závidím :langue: ::d nech robia radosť

    PS. nezabudni mať aj ochranné prostriedky pri sebe :pan2: :pan2: lebo v SR čo není zvárene tak sa rýchlo stratí ::d

  • "erozko" wrote:

    Gratulujem :super: :) tak toto sú hodinky inej kategórie sú vhodné ku všetkým príležitostiam je to vrchol hodinkového sveta môjho :) keby, že mám toľko na hodinky tak toto bi bol môj strop v jednoduchosti je krása si čáávo závidím :langue: ::d nech robia radosť

    to vies, budem sa musiet ukromnit pri inych veciach, to nebolo "tolko na hodinky", ale "tolko na rozne veci" a teraz tie "rozne veci" budu musiet dost dlllllho cakat, kym sa dostanu na radu...ale utesujem sa tym, ze to je investicia a keby bolo zle, bez vacsich problemov a bez nejakej citelnej straty ich mozem predat.

  • Sú parádne! Užívaj si ich. :amen:

    Seiko SBDX001 MM300

    Seiko Samurai Save The Ocean SRPC93
    Seiko SKX009J

    Seiko SBCA001 spirit military
    Casio G-SHOCK GW-M5610

    Casio ARW-310
    Casio W-54US
    Minulosť: Seiko 7002 mod, Longines Hydroconquest L3.642.4.96.6, Glycine Combat Sub 3863.3, Seiko SNM009 Samurai, Seiko SBDC003 Sumo, Seiko SKX007J

  • Gratulujem Ivan, pekne "cibule" :super:

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • "martin.L" wrote:

    Nezaujimave, fadne hodinky..obyčajne..ee.. :langue:

    Este ze na trhu existuje tolko znaciek a typov hodiniek, ze si kazdy z nas vie vybrat to svoje. Myslim, ze ivan_989 je spokojny a velmi dobre investoval :super:

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • Dodatocne gratulujem ku kupe, musi to byt fasa pocit kupit si "svoje" hodinky (ako si to popisal vo vztahu s filmom Maska) :super:
    Na druhu stranu musim uprimne povedat, ze mne osobne sa vobec nepacia, lestena strieborna s oranzovou mi vobec nesedi... 8/ :rouge: Ale to je len moj laicky pohlad, ktory mozes mat na salame, tak si ich uzivaj ako sa patri! ;)

  • milgaussy jsem mel v ruce dvakrat a pokazde se mi desne libily... bohuzel jsou mi maly... :)

  • Nadherne hodinky a dakujem aj za prispevok do Moje hodinky a preco? ;) ale na mna su asi teda nie asi ale uplne skutocne nedostupne :) ale naozaj super a hlavne ze ti padli ako uliate :) :super: