Ako šlapú Vaše stroje?

  • Keď už, tak už...Hamilton Khaki Field od 3- do 3+ - Lum Tec od 4- do 2 + . Revue Thommen cca 6 + . Všetko za 4 hod. ;)

  • Ahojte ! Robil som v hodinárstve 20 rokou a tak som si par hodín aj kupil. napr. mal som Omega Raimaster r. 2005 s Coaxialom , nesli dobre už po 3 mesiacou a tak išli do Rim.Soboty, po mnoho korov v nov.2020 začali meškať a tak išli znovu do Rim.Soboty . Po servise išli presne max 1 sec./ 24 h , pri natahovani stojatych hodím sa sami rozbehli ! Teraz po roku uz sa sami nerozbehnú , treba s nimi klepnut do dlani aby sa Coaxial rozbehol ,, ale idu stále presne ...,

  • Musím dať vyservisovať ženine štajny. Sú z roku 2015 a už majú dosť blbín. Napr. pri ručnom náťahu sa roztočí aj kotva, to naťahovanie ide dosť stuha a presnosť je úplne v pr.... ;(

  • Omega Railaster Coaxial r. 2006 asi + 1-2 sec/ deň , su rok po celkovom servise - lebo meškali minutu denne

  • Dávnejšie som neprispel (žiaľsú na to dôvody.... ale všetko bude O.K. - v NOÚ sú ozajstný profíci) ale keďže moje krásne Longines HydroConquest pred pár dňami mali rok, tak ako šlape strojček L888 - viď obrázok.

    Oficiálne nie sú certifikované COSC, ale za celý rok sa držali v hraniciach COSC -4/+6. Nosím ich často, takmer denne.

    Mám ďalšie témy a aj nový prírastok (žena ma milo prekvapila <3 ) , ale to až neskoršie...

  • Po vyse roku vlastnictva Lum-Tec V1 (ETA 2824-2) som urobil dvojmesacne meranie presnosti a vysledok je vcelku uspokojujuci, kedze priemerna hodnota je +0,1s/d cize v ramci COSC. +2,3s/d hore cifernikom, -2,2s/d na ruke, takze si to viem pekne regulovat podla uzivania ;)

  • Tagheuer LINK GMT r. 2010, servisovane r. 2018 merane včera meškaju asi - 18sec real , na vibrografe asi -6