• Donove Seika ma prinutili popozerat sa po niecom podobnom, ale predsalen podstatne inom, sitom na mieru presne mne :)

    Znie to sice trosku debilne a inspiracia Seikom je uplne nulova, vadi mi siroka luneta v porovnani s malym priemerom sklicka ktore je len mineralne (zato vsak 6mm hrube), korunka na zlej strane a to podstatne, nie su mechanicke, v zaklade bez pridanej suciastky sa nedaju pouzit normalne remene, ale uprimne povedane, premyslam nad nimi :mrgreen:

    velke bezudrzbove tooooolove orloje, to je to, co mi momentalne mata v gebuli - mame nejake alternativy? :)

    http://www.thetimebum.com/2013/09/ecozilla.html?m=1

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • To radšej Seiko Tuna ( sbn 017 ci nejak tak )
    Tiež Quartz ale krásny ciferník :) majú 48mm a nemajú nozicky
    Kukni Google

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • to ano, mas svojim sposobom pravdu, lenze Baby Tuna su 3 krat, normalne asi 7 krat tak drahe a to uz potom v mojom ponimani nie su tool watch ked tolko stoja :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "cretino" wrote:

    to ano, mas svojim sposobom pravdu, lenze Baby Tuna su 3 krat, normalne asi 7 krat tak drahe a to uz potom v mojom ponimani nie su tool watch ked tolko stoja :)


    Jaaj
    Dnes sa predali tunaky na magu za 13 000 CZK co na tool je dost ale ...

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • skoda, ze som ich nezachytil - za 500€ by boli vhodne tool v pomere cena/vykon..

    akosi premyslam, ze dvoje pilotky neunosim, tak to chce nejaky iny styl a to tak, aby ma bavili a klasicke potapky zatial nemam :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Armida ma moc neoslovuje modelmi a ich velkostami a deep blue aj ano niektorymi modelmi, ale nie je to to prave orechove zatial :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • mel jsem je v titanu a byly to uzasny hodinky, dodnes je mi lito, ze jsem se jich zbavil :(
    jedina vec je otravna, ten gumovy pasek, co se neda vymenit treba za kuzi, dnes uz to resi dostupny adapter...