ARCHIMEDE vs. STEINHART

  • tiez sa mi paci Steinhart, ta masivnost puzdra asi vyhrava v mojich ociach. pravdou tiez je, ze by som ten priehlad uvital, preco Steinhart nedava tie priehlady na automaty nizsej rady?

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "cretino" wrote:

    tiez sa mi paci Steinhart, ta masivnost puzdra asi vyhrava v mojich ociach. pravdou tiez je, ze by som ten priehlad uvital, preco Steinhart nedava tie priehlady na automaty nizsej rady?

    Asi preto, že nie sú zdobené.. A keď si všimneš, tak všetky ich hodinky s priehľadom majú zdobený strojček alebo aspoň Steinhart rotor. Ale tie čo majú celokovové zadné veko, zdobené proste nie sú. Naproti tomu, ARCHIMEDE dáva priehľad aj na nezdobené strojčeky čo nie je veľmi pekné..

  • dik za vysvetlenie.. neviem, ako sa k tomu stavaju ludia vo vseobecnosti pri mechanickych hodinkach, ale v mojich ociach je priehlad na strojcek pridanou hodnotou pri rozhodovani sa ohladne kupy. Paci sa mi to, dokonca sa mi frajerka aj smeje ked sa len tak bezprizorne pozeram na strojcek, pocuvam ho, sem tam si otocim hodinkami a na chvilu sa len tak zahladim.. :D

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1: