• Tiež som uvažoval podobne ako vy páni. Ale človek veru nikdy nevie. Jedny hodinky hore dole :D Jedno však viem. Chýbajú mi takýto šikovný ľudia na slovensku. Keby je tu niekto podobný, šikovný a prístupnejší, určite by mal dostatočne veľkú klientskú základňu...

  • Ja myslim, ze urcite vyssie. Broz pyta za svoje kusky 90 tisic a viac v ceskych korunach. Za 3 tisicky u nich asi nic nenakupite.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • A čo si si myslel, že príde nejaký Martin a Roman ze Žiliny, že zrobce mi z tehoto tu hodziny? Ale do 438€ len, bo potrebujem na vlak nazad :mrgreen:

  • Noo do 1 000 dukátov by mohli :mrgreen:

  • A čo si si myslel, že príde nejaký Martin a Roman ze Žiliny, že zrobce mi z tehoto tu hodziny? Ale do 438€ len, bo potrebujem na vlak nazad :mrgreen:

    Ja by som prisiel autom :D Vzal by som aj teba, ak by si chcel :)

  • Tak takéto pozvanie do ateliéru by privítal každý z nás :)

  • Som rád, že na aj Slovensku máme takto šikovných a zručných ľudí. Je to presne tak ako bolo povedané vo videu. Ľudia si totiž myslia, že čo Švajčiar to dokonalosť sama. Lenže takisto je to iba človek, ktorý má dve ruky a nohy. Ja by som si napríklad viacej vážil hodinky od pánov M&F ako od vyhlásených švajčiarskych výrobcov.