Cakanie na hodinky alebo spovedna zavislakov

  • Len jednu vec som si..neuvedomil že hodinky možu dôjsť bez krabičky.
    Po prečítaní recenzii na e shopu má to trochu zarazilo
    [ snáď to nebude tento prípad]


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • hádam ti prídu v pohode. A keby aj bez krabičky tak to nejak moc nevadí, nie ? v krabičke snáď moc nebudú bývať.. :mrgreen:

    Ja som si dnes prechádzal seiko 5.. a narazil som na zaujímavé hodinky tak som ich rovno zobral.. sú na ceste, tak sa teším :) (potrebujem nejaké ktoré sa nebudem báť otĺcť, po včerajšej akcii s kamarátmi). Myslím že tie ktoré som našiel neboli spomenuté v tom vlákne s 5kami.

  • no aj moje hodinky postretali zárubne, stoly, steny.. a preto chcem nejaké také pri ktorých (ak sa im niečo stane) nebudem musieť plakať :mrgreen:

    a sú zaplatené už.. som zvedavý kedy prídu.

    • Official Post

    @Kubo007 Pekne si našiel. Na tej koži im to veľmi pristane. Aká je to prosím ťa veľkosť ? :)

  • no na rôznych stránkach som našiel rozne velkosti. Ale na tejto (a na vačšine) je velkosť 43mm. A hej na tej kožke to bude pecka. Musím zmerať noźičky a objednám ju :)

  • Neviem nájsť to vlákno, Kubo, prosím Ťa, ako by to bolo v tomto prípade s platením cla? To je dovoz z územia mimo EÚ, nie? Alebo sa do nejakej ceny clo neplatí? Lebo tie ceny mi prídu ako 30-40% z toho, za čo Seiko ponúkajú u nás.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Neviem nájsť to vlákno, Kubo, prosím Ťa, ako by to bolo v tomto prípade s platením cla? To je dovoz z územia mimo EÚ, nie? Alebo sa do nejakej ceny clo neplatí? Lebo tie ceny mi prídu ako 30-40% z toho, za čo Seiko ponúkajú u nás.

    No CLO sa platí nad 150 eur myslím.. a zrejme ho platiť budem, lebo ide o vec nad 150 + je to mimo EU.. nenašiel som ich na inej stránke.

    a Rozgon asi prídu tebe skor, moje sa zastavia na colnici :(

  • Len jednu vec som si..neuvedomil že hodinky možu dôjsť bez krabičky.
    Po prečítaní recenzii na e shopu má to trochu zarazilo
    [ snáď to nebude tento prípad]

    No ak si kupoval cez ebay, tak za originál Seiko krabičku by si, podľa toho, čo píšu, musel zaplatiť extra. Možno budú v krabičke, ale nie originál. Ale tým sa netráp, dôležité je, že hodinky sú origoš.:)))

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Inak @Kubo007
    Urobíš na tie 5ky videorecenziu ?
    [Nikde som žiadnu nenašiel či som slepý ? ]
    Toto je škoda trieskat o zarubnu _ to usadenie noziciek je cool


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1